Sport

Gimnazjada powiatowa

Gimnazjada powiatowa chłopców zakończyła rywalizację w „Jasielskim Festiwalu Siatkówki z MPM”. Wystartowało w niej 10 drużyn, mistrzów gmin z powiatu jasielskiego. W meczu finałowym zespół Gimnazjum nr 1 w Jaśle pokonał Gimnazjum w Dębowcu i uzyskał awans do zawodów rejonowych, organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy.

Masowa impreza sportowa, jaką był „Jasielski Festiwal Siatkówki z MPM” rozpoczął się 24 lutego i zakończył 4 marca 2009 roku. W 8 turniejach dla dzieci, młodzieży i dorosłych udział wzięło 59 zespołów i ponad 500 zawodników. Największą popularnością cieszyły się rozgrywki szkół podstawowych; 11 drużyn dziewcząt i 10 zespołów chłopców. Organizacją turniejów festiwalu zajęli się nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Jaśle, natomiast sponsorem całej imprezy sportowej była Jasielska Sieć Sklepów MPM, która dla najlepszych zespołów ufundowała atrakcyjne nagrody, a także słodycze i napoje.

Szczegółowe wyniki każdego turnieju wraz z galerią zdjęć można znaleźć w archiwum na stronie internetowej:www.e6-sport.pl

Kazimierz Bobula
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
lol asior ;D Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
lol asior ;D
Gość
lol asior ;D

Hah.Byłam byłam …no niestety tylko na jedej lekcjii potem nas nie puścili ;D

Close
X