Sport

Hutnik na kolanach! Trampkarze jedną nogą w półfilnale HMW

Po zdobyciu pierwszego miejsca w grupie trampkarze Czarnych Jasło rocznik 1996 wygrali pierwszy mecz w 1/8 finału i tylko jedna wygrana dzieli ich od półfinałów Halowych Mistrzostw Warszawy w piłce nożnej.

Mecz z Hutnikiem Warszawa był ciężkim doświadczeniem dla naszych młodych piłkarzy. Zawodnikom Hutnika prócz ostrej, na granicy faulu grze dopisywało szczęście. Jaślanie nie mogli poradzić sobie z gorzej wyszkolonym ale agresywnie grającym przeciwnikiem.

Ataki jaślan były nieskuteczne, na domiar złego to właśnie warszawiacy jako pierwsi zdobyli bramkę. Jednobramkowe prowadzenie Hutnik utrzymywał niemal do końca. Na siedem minut przed ostatnim gwizdkiem sędziego, Czarni przełamali złą passę i doprowadzili do wyrównania.

Zdobyta bramka zdopingowała zespół, który rozpracował przeciwników i w ciągu sześciu minut zdobył 2 gole. Hutnik Warszawa – Czarni Jasło 1:3

Strzelcami bramek byli: (dwukrotnie) Kamil Wietecha i Arkadiusz Górka.

Pokonując zespół z Warszawy naszych piłkarzy od gry w półfinale dzieli tylko jedno zwycięstwo.

Kolejny trudny mecz nasz zespół rozegra z Sygnałem Lublin. Lublinianie będą chcieli pokazać na co ich stać, więc spotkanie zapowiada się emocjonująco. Trzeci i ostatni mecz w 1/8 finału przyjdzie Czarnym zagrać z zespołem OKS 1945 Olsztyn.