Judo i karateSport

II Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (foto)

Ponad czterystu młodych adeptów judo wzięło udział w organizowanych po raz drugi Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w Judo, które odbyły się w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle.

II Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W zawodach zorganizowanych przez UKS „ASW – Judo Jasło” przy współpracy z Urzędem Miasta Jasła udział wzięło ponad czterystu zawodników z ponad trzydziestu polskich oraz zagranicznych klubów takich, jak Czechy, Rumunia, Ukraina, Słowacja.

nz. Przemysław Czarnecki, trener UKS ASW Judo Jasło (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Bardzo cieszę się, że tylu młodych zawodników wzięło udział w dzisiejszych zawodach. Jest to na pewno znacznie większa liczba uczestników aniżeli w obiegłym roku. Judo jest to sport, który rozwija ogólnie oraz wszechstronnie, zarówno technikę, wytrzymałość, ale i również psychikę – mówi Przemysław Czarnecki, trener UKS ASW Judo Jasło

Oficjalnego otwarcia zawodów dokonał burmistrz Miasta Jasła Andrzej Czernecki, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego Sławomir Miklicz oraz prezes UKS-u Judo Jasło Celina Nocula.

Od lewej: Andrzej Czernecki, Sławomir Miklicz, Celina Nocula (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Liczba zawodników uczestniczących w dzisiejszym turnieju jest rzeczywiście zwieńczeniem całego trudu włożonego w organizację tych zawodów. Chciałbym wszystkim zawodnikom, którzy biorą udział w mistrzostwach Jasła w judo, życzyć jak najmniej kontuzji, ale dużo sukcesów – powiedział burmistrz Jasła, Andrzej Czernecki.

Jak podkreślił obecny na zawodach Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego – muszę powiedzieć, że Zarząd Województwa zobaczył, iż judo w Jaśle się rozwija, że organizacja tego typu zawodów cieszy się coraz większą popularnością. Myślę, że nasza współpraca będzie odbywać się na dobrym poziomie.

Miklicz był również zadowolony z poziomu oraz kwestii organizacyjnej dzisiejszych zawodów.

II Otwarte Mistrzostwa Miasta Jasła w Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Chciałbym wszystkim zawodnikom życzyć samych sukcesów w dzisiejszym turnieju.Z tego miejsca chciałbym również pogratulować trenerowi Przemkowi Czarneckiemu podjęcia się organizacji tak dużego turnieju dla zawodników judo – mówi Sławomir Miklicz, Członek Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Zobacz fotorelację! (Dodano: 17 marca 2012 13:29)

Patronat medialny nad II Otwartymi Mistrzostwami Miasta Jasła w Judo pełnił Jasielski Portal Informacyjny Jaslonet.pl

Wyniki turnieju zostaną opublikowane po otrzymaniu od organizatorów.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ania
Ania
2024 lat temu

Dobrze ze zawody były na himnazjum nr 1 bo na hali sportowej śmierdzi masakra…

Edzio
Edzio
2024 lat temu

To się myj Ania, wtedy nie będzie śmierdziało.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x