Piłka nożnaSport

III miejsce Czarnych Jasło rocznik 2000 na halowym turnieju w Tarnowie

4.11.2012r. Unia Tarnów zorganizowała turniej halowy dla rocznika 2000. Drużyna Czarnych Jasło zajęła III miejsce w stawce 8 startujących drużyn. W pierwszym meczu przegraliśmy po wyrównanym meczu z Unią I Tarnów 0:1.

 alt=
III miejsce Czarnych Jasło rocznik 2000 na halowym turnieju w Tarnowie (fot. organizatorzy)

Mecz wyrównany, gospodarze wykorzystali jedną sytuację i wygrali mecz. W drugim spotkaniu wygrywamy 3:0 z drużyną LUKS Skrzyszów. Bramki strzelili Szymek Sabik, Przemek Musiał i Sebastian Jucha. W kolejnym meczu remisujemy z Unią II Tarnów 2:2. Bramki Wojtyczek Natan i Michał Maciejowski. W tym meczu w ostatnich sekundach M. Maciejowski nie wykorzystał 100% okazji . W 4 kolejce wgrywamy 1:0 z Ziemowitem Rzeszów po bramce N. Wojtyczka.

W kolejnym meczu wygrywamy po zaciętym spotkaniu ze Stalą Stalowa Wola 2:1. Bramki strzelili S. Jucha i P. Musiał. W 6 kolejce wygrywamy po meczu do jednej bramki tylko 2:1 z Boguchwalską Akademią Piłkarską. Mecz praktycznie cały czas na połowie przeciwnika. Z kilkunastu okazji strzelamy tylko 2 bramki /N. Wojtyczek i P. Musiał/. W ostatnim meczu niestety przegrywamy 0:2 z Niedźwiadkiem Chełm. Turniej wygrała Unia I Tarnów 16 pkt, przed Niedźwiadkiem Chełm 13 pkt i Czarnymi Jasło 13 pkt.

Skład: Mastaj Rafał, Wojtyczek Natan, Musiał Przemysław, Augustyn Patryk, Maciejowski Michał, Filipak Szymon, Jagoda Arkadiusz, Jucha Sebastian, Sabik Szymon, Gawlik Bartosz. Trener: Julian Jachym

Iwona Rzońca

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x