r e k l a m a
Sport

III Puchar Święta Niepodległości

Podobnie jak w latach poprzednich w rocznicę odzyskania niepodległości Gimnazjum nr 1 w Jaśle zorganizowało otwarty turnieju piłki nożnej „III Puchar Święta Niepodległości”. Zawody odbyły się w dniach 14-15.11.2009 roku w hali sportowej przy ulicy Czackiego i wystartowało w nich 21 zespołów.

Pierwszy dzień zawodów, czyli sobota przeznaczony był na rozgrywki w grupach „każdy z każdym”. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do drugiego dnia rywalizacji systemem pucharowym.

W turnieju wystartowało kilka drużyn reprezentujących wysoki poziom sportowy, a większość spotkań była bardzo wyrównana. Warto dodać, że oba półfinały oraz  mecze o III i I miejsce rozstrzygnęły się dopiero po rzutach karnych.

Zwycięzcą turnieju została drużyna Skensy, wygrywając w finale z Karczmą u Edwarda. Trzecie miejsce wywalczył zespół Gamratu pokonując drużynę Kowalowy.

Tytuł króla strzelców przypadł Bartoszowi Żuławskiemu (Skensy), zdobywcy siedmiu goli, a najlepszym bramkarzem został wybrany Piotr Bajak (również z drużyny Skensy).

Szczegółową relację z obu dni turnieju, oraz wyniki wszystkich spotkań grupowych i pucharowych można znaleźć na stronie internetowej: www.e6-sport.pl

KB

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x