r e k l a m a
Sport

IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym rozstrzygnięty (foto)

W sobotnich zawodach w Szkole Podstawowej w Szebniach zostały rozegrane decydujące mecze IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. Cała impreza spotkała się ze sporym zainteresowaniem amatorów tenisa stołowego.

Bardzo się cieszymy, bo zawodników nam przybywa. Jeśli chodzi o seniorów, to można powiedzieć, że do nas ściągają zawodnicy z całej Polski. Przez ten turniej chcemy rozpropagować grę w tenisa jak i stworzyć warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu – mówi wójt Gminy Jasło Stanisław Pankiewicz.

Turniej rozgrywany  był w 8 kategoriach wiekowych. Prowadzona była klasyfikacja indywidualna i drużynowa. O zwycięstwie zadecydowały 3 najlepsze wyniki z 4 turniejów. Ostatni turniej w Szebniach wyłonił zwycięzców.

Prócz zawodów w tenisa stołowego gmina Jasło przez cały rok bierze udział w promowaniu innych dyscyplin sportowych.

Możemy się pochwalić kilkoma turniejami piłki siatkowej, koszykówki, w darta. Adresujemy te turnieje zarówno do młodzieży ale też do samorządowców i duchownych. Jest więc szereg takich imprez rozrywkowych, które na terenie naszej gminy są organizowane cyklicznie – mówi wójt Pankiewicz.

Sponsorami nagród w turnieju byli: Poszukiwania Nafty i Gazu Jasło, SKOK im. F. Stefczyka Oddział w Jaśle, Podkarpacki Bank Spółdzielczy Oddział w Jaśle oraz ING Bank Śląski S.A.

Poszukiwania Nafty i Gazu niemal od swojego powstania wspierają takie inicjatywy a zwłaszcza ostatnio promowanie sportu amatorskiego. Propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży stało się jednym z głównych priorytetów w zakresie naszej aktywności w społeczności lokalnej – mówi Przemysław Baciak, rzecznik prasowy Poszukiwań Nafty i Gazu Jasło.

Prócz nagród dla uczestników, wyróżnione zostały też media, w tym portal Jaslonet.pl. za wsparcie medialne IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym. 

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaslak
jaslak
2024 lat temu

:lol::yes::yes::D:D:D:D:D:rol:mało fot

;]]
;]]
2024 lat temu

no właśnie mało fot ; / a tak dużo było robionych ; )

aro
aro
2024 lat temu

Więcej zdjęć wkrótce.

zawsze złosliwa
zawsze złosliwa
2024 lat temu

a kamera gdzie przeciez była????:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::rip::no:

kibic
kibic
2024 lat temu

tam takich było że powinni się wstydzić że wogóle tam byli.

zawodik
zawodik
2024 lat temu

Zauważyliście, że jest mowa o sponsorach, vipach, a ani jednego nazwiska zawodników.
Widać co jest ważne dla jaslonet.:mad:

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x