Sport

IX Rajd Niepodległości

Miłośników mocnych wrażeń i szybkiej jazdy samochodem zapraszamy na IX Jasielski Samochodowy Rajd Niepodległości będący jednocześnie VI Rundą Mistrzostw Okręgu Rzeszowskiego PZM w KJS, która odbędzie się 11 listopada 2009 roku.

60 drużyn będzie rywalizowało na 80-kilometrowym odcinku profesjonalnie przygotowanej trasy. Rajd odbędzie się na terenie gmin: Jasło, Osiek Jasielski, Nowy Żmigród i Krempna. Dla jego uczestników przygotowano także osiem prób sprawnościowych.

Do tej pory udział  w Rajdzie zgłosiło 41 załóg, a organizatorzy planują dopuścić do rajdu  nie więcej niż 60 załóg. W związku z tym Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego za naszym pośrednictwem zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tym wyścigu. Zgłoszenia  należy przesyłać drogą elektroniczną na adres: jozef@jkmird.pl.

Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze rajdu przy ul. Piotra Skargi 86/9 w siedzibie JKMiRD pod numerem telefonu 13 44 647 47 lub 602 581 659, mail: jozef@jkmird.pl. W dniu Rajdu siedziba będzie zlokalizowana na terenie Trans-Wiertu przy ul. Przemysłowej 11.

Patronat medialny nad IX Jasielskim Samochodowym Rajdem Niepodległości objął portalu Jaslonet.pl.

KK
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gryszu
gryszu
2024 lat temu

HA HA HA ale wtopa 🙂
Rajd niepodległości a fotka z rajdów 4×4
Nie wierze ze nie macie fotki zadnej rajdówki z zeszłego roku. Sam mam chyba z 200 zdjęć.

ixi
ixi
2024 lat temu

fajnie – zrobcie video relacje i mnostwo fotek!

hf
hf
2024 lat temu

gdzie mamy przyjść żeby cokolwiek zobaczyc i kiedy?

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x