r e k l a m a
Judo i karateSport

Jasielscy judocy na treningu z Pawłem Nastulą

Jasielski klub UKS ASW-Judo w dniu 10 lutego uczestniczył na zaproszenia „Akademii Sztuk Walki” w Rymanowie w treningu z gwiazdą polskiego judo Pawłem Nastulą. Nastula to legenda polskiego judo, sportowiec, który zdobył złoty medal Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostwo Świata oraz Mistrzostwo Europy.

Jasielscy judocy na treningu z Pawłem Nastulą

W treningu na zaproszenie organizatorów udział wzięli: Agnieszka Sobczyk, Karolina Myśliwiec, Łukasz Pacocha, Paweł Pliszyło, Wiktor Czyżowicz oraz trener Przemysław Czarnecki.

Trening poprowadzony przez mistrza był bardzo atrakcyjny dla wszystkich osób, które zajmują się sportami walki. Paweł Nastula pokazał różne techniki stosowane w Judo oraz MMA, którym obecnie się zajmuje. Miłym zaskoczeniem dla młodszych zawodników naszego klubu, którzy byli obecni na tych zajęciach ale mogli je tylko oglądać z trybun było zaproszenie przez Pawła Nastule na wspólne zdjęcie i kilka słów rozmowy.

Udział w takim spotkaniu był dużą promocją naszego klubu i miasta co sprawiło, że otrzymaliśmy kolejne zaproszenia na takie spotkania ze sportowcami wielkiego pokroju.

UKS „ASW-JUDO JASŁO”, www.judo-jaslo.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obserwator
obserwator
2023 lat temu

Skoro był to trening z Pawłem Nastulą to ON też powinien był być ubrany jak na mistrza przystało. A to co jest na zdjęciach to nie wiem co to ma być ? Może był gdzieś na plaży w Egipcie i wstąpił przy okazji zobaczyć Podkarpacie , a zapomniał się przebrać ? Brak kultury i poszanowania tych, dla których przyjechał.

Kato
Kato
2023 lat temu

Do Obserwator
Paweł Nastula był ubrany w stój typowy dla MMA, którym obecnie się zajmuje. Spodenki i koszulka (rushguard) charakerystyczne dla tego sportu, ologowane klubem Pawła i zdaniem większości obecnych zaprojektowane fantastycznie, nie mówiąc o jakości. Nie ma się co dziwić, reklamuje sówj klub, w nim trenuje, a współtrenujący to ścisła europejska czołówka.
No i techniki demonstrowane dotyczyły w znaczej mierze właśnie MMA.
Pozdrawiam

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x