Sport

Jasielscy piłkarze w finale turnieju o puchar Tymbarku

Młodzi zawodnicy Czarnych Jasło: Wojciech Mitoraj, Michał Gabryel, Dawid Czyżowicz, Adam Juszczyk, Paweł Kiszka, Jakub Stelmach, zagrają w Wielkim Finale Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Nagrodą za zwycięstwo w Wielkim Finale jest Puchar Tymbarku oraz wyjazd na mecz Realu Madryt.

fot. resinet.pl

W półfinałach wzięło udział 32 najlepsze drużyny z całej Polski, wyłonione spośród ponad 26 tysięcy zgłoszonych uczestników. Półfinały zorganizowane były w formie 12-dniowych obozów szkoleniowych, podczas których młodzi zawodnicy pod opieką znanych trenerów ze Sztabu Szkoleniowego Turnieju doskonalili swoje umiejętności i walczyli o awans do Wielkiego Finału.

W rozgrywkach podczas II obozu półfinałowego reprezentacja Podkarpacia, zajęła drugie miejscu i zagra w finale turnieju.

Teraz przed naszymi piłkarzami miesiąc starannych i solidnych przygotowań do Wielkiego Finału. Zostanie on rozegrany  w dniach 4-6 września. Nasi młodzi gracze zmierzą się z rywalami z innych województw, wyłonionymi z pozostałych obozów półfinałowych
 
Wyniki II obozu półfinałowego we Wronkach:

I miejsce – reprezentacja województwa małopolskiego
II miejsce – reprezentacja województwa podkarpackiego
III miejsce – reprezentacja województwa lubelskiego
IV miejsce – reprezentacja województwa świętokrzyskiego

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
awj
awj
2024 lat temu

Grące gratulacje dla młodych zawodników, trenerów i rodziców. Ale BŁAGAM- nie zmarnujcie kolejny raz tych talentów. Dlaczego mając zawodników, którzy w wieku kilku/ kilkunastu lat osiągają sukcesy MIĘDZYNARODOWE drużyna seniorów musi przy stoliku walczyć o utrzymanie w tak niskiej lidze? Niestety- ja wiem ;((

hikaru
hikaru
2024 lat temu

dlaczego? Alkohol

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x