Jaślanki znów przegrywają

Po porażce 0:3 z najsłabszą drużyną grupy IV II ligi Patrią Sędziszów Małopolski, tym razem tęgie lanie sprawiły naszym siatkarkom zawodniczki Dalinu Myślenice. W swojej hali myśleniczanki pokonały w trzech setach UKS do 30 do 16 i do 11.

Jaślanki przyzwyczaiły nas do schematu. Pierwszy set obiecujący i rokujący na dobry wynik ale pozostałe to wyraźny spadek formy. Tak było i tym razem. Jaślankom nie można odmówić hartu ducha i determinacji w pierwszym secie. Dopiero końcówka pokazała, że nasze dziewczyny nie wytrzymały presji i uległy gospodyniom do 30.

Kolejne dwa sety to już ataki myśleniczanek, którym udało się rozbić szeregi UKS i wygrać kolejno do 16 i do11.