r e k l a m a
Judo i karateSport

Judocy UKS „MOSiR” Jasło na obozie narciarskim w Chyrowej

W czasie ferii zimowych zawodnicy przebywali na obozie narciarskim w Chyrowej, zorganizowanym przez Trenera sekcji Michała Czarneckiego oraz instruktora narciarstwa Ireneusza Sajdaka wraz z synem Hubertem.

fot. UKS MOSiR Judo Jasło

Po przyjeździe na miejsce i zakwaterowaniu uczestnicy obozu udali się na stok, gdzie rozpoczęli zajęcia narciarskie. Obóz obejmował grupę początkującą, która rozpoczynała karierę narciarską, jak również grupę która doskonaliła swoje umiejętności. Oprócz porannej jazdy na nartach, zawodnicy uczestniczyli w treningach judo w godzinach popołudniowych, gdzie szlifowali swoją formę na kolejne zawody. W trakcie obozu nie zabrakło form dobrej zabawy jak i korzystania z uroków mroźnej zimy. Zorganizowano kulig wraz z ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, jazdę na skuterze śnieżnym(dzięki uprzejmości jednego z rodziców),bitwę na śnieżki, a także zabawy wieczorne tj: karaoke, aerobik, gry planszowe i telewizyjne jak również zabawy przeprowadzone przez uczestników.

Na zakończenie pobytu w Chyrowej uczestnicy wzięli udział w olimpiadzie zimowej zorganizowanej przez instruktorów, gdzie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami jakie nabyli podczas obozu. Po ukończeniu olimpiady zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy.

Serdeczne podziękowanie dla rodziców i życzliwych osób wspierających naszą sekcję.

www.judo.uksmosirjaslo.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
miłado gorkagorka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gorka
Gość
gorka

skoro to trafiło do portalu znaczy że ktoś im to zasponsorował….pytanie tylko kto za to zapłacił/??

do gorka
Gość
do gorka

Napisali żeby pokazać kto dla dzieci coś robi a kto za sponsorował !!! rodzice za sponsorowali i organizatorzy bo chcą coś robić dla tych dzieci a nie jak inni chwalą się a g….. robią. Dziękuje za ten obóz dzieci były bardzo zadowolone i miały super ferie.

miła
Gość
miła

sami płacili

Close
X