Sport

Juniorzy starsi trenowali na Śląsku

Trzy mecze kontrolne rozegrali na Śląsku podopieczni Roberta Hapa. Naszą drużynę pod nieobecność nominalnego trenera poprowadził Marek Dyląg. Rolę kierowników drużyny podczas dwudniowego wyjazdu pełnili Stanisław Skała i Stanisław Myśliwiec.

Sparingpartnerami Czarnych był Górnik Zabrze, Stadion Śląski Chorzów i Gwarek Zabrze. Jaślanie na turnieju przebywali dwa dni. W pierwszym dniu rozegrali 2 spotkania kontrolne, a w drugim 1 spotkanie.

W pierwszym spotkaniu rywalem Czarnych był zespół Górnika Zabrze. Górnicy do pierwszej połowy prowadzili 1:0. Po wznowieniu gry losy spotkania się odwróciły i Czarni zwyciężyli nad Górnikiem 1:2. Bramki strzelali: Książkiewicz i Kuciński.

W drugim spotkaniu Jaślanie weszli w szranki z zespołem Stadion Śląski Chorzów, który zdominowali Jaślan 3:1. Bramkę kontaktową dla Jaślan zdobył Brągiel.

W trzecim, ostatnim spotkaniu rywalem Jaślan był Gwarek Zabrze, który bezproblemowo pokonał Jaślan 2:0.

Podsumowując ten wyjazd, zawodnicy zebrali trochę doświadczenia i teraz już wiedzą na co mogą liczyć w pojedynkach w lidze z rywalami z Mielca, Rzeszowa, czy Stalowej Woli.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x