r e k l a m a
Sport

Już jutro Czarni zmierzą się z Czuwajem Przemyśl

Pojedynek beniaminków na pewno będzie dobrym widowiskiem. Już jutro Czuwaj Przemyśl będzie podejmował na swoim boisku nasz zespół. Nastroje w obu drużynach są bojowe.

Czarni Jasło w wygranym meczu Pucharu Polski z Karpatami Krosno (1:1 k.6:5)

Rozgrywki w IV lidze wchodzą w decydującą fazę, więc każdy punkt jest na wagę złota. Mimo, że zespół z Przemyśla ma nikłe szanse na utrzymanie się, to zawodnicy Czuwaju mogą sprawić naszym dużo problemów. Tym bardziej, że już kilkukrotnie pokazali, że nie brakuje im determinacji i chęci walki. Co zresztą udowodnili w meczu z Błękitnymi Ropczyce, gdzie na wyjeździe zdobyli trzy punkty.

Czarni, którzy są faworytami w tym spotkaniu, w rundzie jesiennej pokonali zespół z Przemyśla na swoim boisku wygrywając skromnie 1:0. Teraz podbudowani zwycięstwami zarówno w Pucharze Polski z Karpatami Krosno jak i w meczu ligowym z Rzemieślnikiem Pilzno, na pewno będą chcieli z Przemyśla przywieźć komplet punktów.

Czuwaj Przemyśl w zremisowanym meczu z rewelacją rundy wiosennej Rzemieślnikiem Pilzno (fot. czuwaj-przemysl.pl)

Na korzyść naszej drużyny przemawia również fakt, że dwóch podstawowych graczy „Harcerzyków” pałazuje za kartki (Zając i Klepacki).

Początek meczu w niedzielę o godz. 15:00. Niestety mecz będzie rozgrywany bez udziału publiczności.

Przypuszczalny skład Czarnych Jasło: Cyran – Krajewski, Bernacki, Chrząszcz, Sypień, Kosiba, Gazda, Dziobek, Dedo, Kasprzyk, Očipka.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X