Kolejna przegrana Czarnych

Tym razem jasielski klub przegrał na swoim boisku z Żurawianką Żurawicą 0:1. Gola na wagę trzech punktów zdobył dla gości w 74 minucie Gierczak.

Goście przyjechali do Jasła mocno podbudowani dwoma ostatnimi zwycięstwami. Mimo, że Żurawianka Żurawica zajmowała 12 miejsce w tabeli, czyli dwa oczka niżej od Czarnych, zawodnicy tej drużyny przystąpili do meczu bez kompleksów.

Co z resztą było widać na boisku. Spotkanie było dość wyrównane. W końcówce zabrakło trochę szczęścia naszym zawodnikom i w 74 minucie straciliśmy bramkę.

Aktualna tabela podkarpackiej IV ligi piłki nożnej po 21 kolejkach spotkań znajduje się po prawej stronie.

Składy obu drużyn

Czarni: Orzechowicz – Krajewski, Bernacki, Dziobek, Sypień, Dedo (83′ Kmiecik), Gazda, Kukowski (46′ Kasprzyk), Halz, Tłuściak (64′ Bieniasz), Majewski (46′ Żuraw).

Żurawianka: Horodecki – Biały (86′ Buczkowski), M. Bąk, Mach, Gorczyca, Nester, Tyrawski (90′ Gręda), Pilawa, Ł. Bąk (79′ Rudnicki), Gierczak (89′ Delikat), Gawłowski.