r e k l a m a
Sport

Kolejne plany transferowe Czarnych Jasło

Najgorętszy okres piłkarskich wakacji bez względu na pogodę, to oczywiście czas przerwy letniej między sezonami. Wtedy kwitnie – ku uciesze wszystkich kibiców i sympatyków –  rynek transferowy, a więc przeprowadzki piłkarzy z jednego klubu do drugiego.

Wiemy już na pewno, że od przyszłego sezonu spotkania w biało-czarnych barwach rozgrywał będzie Waldemar Złotek. Nowy nabytek Czarnych zaliczył bardzo dobry start w nowych barwach, w spotkaniu sparingowym pomiędzy Czarnymi Jasło a III-ligową Stalą Sanok zdobył bramkę.

Zarząd Czarnych Jasło myśli nad pozyskaniem Wojciecha Dziedzica, który ma już w swojej karierze grę w Czarnych. Ostatnio Dziedzic rozgrywał spotkania w Stali Rzeszów na pozycji obrońcy.

Mówi się również o prowadzonych rozmowach z dwoma zawodnikami SMS Łódź, Mateuszem Madejczykiem i Konradem Maczugą.
Największy ruch transferowy widać u kandydata do awansu do wyższej klasy rozgrywek – Orła Przeworsk, którego skład zasiliło już pięciu nowych graczy.

Czarne chmury pojawiają się nad zespołami Limblachu i Kolbuszowianki, gdzie sporo zawodników nosi się z zamiarem zmiany barw klubowych. Najmniej o ruchach transferowych mówi się w Leżajsku, Sędziszowie Małopolskim i Nisku.
 
Szczegółowe plany transferowe śledzić można na stronie internetowej Czarnych Jasło, www.czarnijaslo.pl w zakładce „Transfery”

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KIBOL
KIBOL
2024 lat temu

Czy granie w piłkę to transfery, czy sport? Zarząd Czarnych przeprowadził się ponoć do Starostwa Powiatowego, tylko nie wiadomo, czy z meblami, bowiem w Mieście brakuje Fanów(fanatyków) Zarządu:lol::lol::lol::lol:

kibic
kibic
2024 lat temu

niedługo nie trzeba będzie szkolić młodych ,wszystkich do I drużyny p.Daniło sprowadzi,a następnie spuści do niższej ligi i odejdzie,a tak już było powtura z rozrywki.

Brovarek
Brovarek
2024 lat temu

;);););););););););););););)

Obserwator
Obserwator
2024 lat temu

Jak już pisałem Zarząd czarnych Jasło wymaga transferu np. do Czeluśnicy? (tu przepraszam Czeluśnicę)

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x