Kolejne zwycięstwo Czarnych Jasło rocznika 99 (foto)

To już siódme zwycięstwo z rzędu najmłodszego rocznika Czarnych Jasło. Tym razem młodzi piłkarze weszli w szranki z drugim zespołem Resovii Rzeszów. Jaślanie bez większych problemów pokonali Rzeszowian 5:0.

Pierwsza bramka dla gospodarzy padła już w piątej minucie po indywidualnej akcji Michała Gabryela. Dziesięć minut później Mitoraj zdobył kolejną bramkę dla Czarnych (2:0). Z minuty na minutę sytuacja Rzeszowian pogarszała się. Po kwadransie gry było już 3:0 dla Jaślan, trzecią bramkę po asyście Łętkowskiego zdobył Gabryel. Minutę później ten sam przeprowadza kolejną indywidualną akcję i zdobywa hat-tricka. Do końca pierwszej połowy wynik nie ulega już zmianie.

Po zmianie stron, Jaślanie przystępują do ataku, jednak nie potrafią wypracować sobie dobrzej okazji strzeleckiej. Goście próbują odrobić straty, jednak gospodarze nie dają im takiej możliwości. Pięć minut przed zakończeniem spotkania zwycięstwo pieczętuje Stelmach (5:0)

Już za cztery dni podopiecznych Damiana Kardasia czeka kolejny mecz, tym razem Jaślanie zmierzą się z Siarką Tarnobrzeg.