r e k l a m a
Sport

Lodowisko otwarte. Łyżwiarze zadowoleni (foto)

Nie jest takie złe jak zapowiadali niektórzy – nowy obiekt cieszy się dużym zainteresowaniem jaślan.  Oddane dzisiaj do użytku lodowisko było oblegane zwłaszcza przez młodzież.

Pytani przez nas łyżwiarze mówią, że  tafla jest dobrze przygotowana i można całkiem przyjemnie pojeździć. Dla najmłodszych lodowisko jest świetną zabawą. Starsi narzekają, że jest za małe, aby dynamicznie pojeździć.

Ogólnie fajnie. Tafla jest dość dobra, tylko lodowisko jest trochę za małe, nie ma się gdzie rozpędzić bo zaraz trzeba hamować – mówi jeden z łyżwiarzy.

Faktycznie lodowisko nie należy do największych, ma wymiary 20 x 30 m.  Zostało zakupione w drodze przetargu, jego koszt to niespełna 600 tys. zł. Jeżeli uda się, to w przyszłym roku lodowisko zostanie powiększone.

Przypomnijmy, zakup składanego lodowiska był podyktowany tym, że  stare lodowisko, które powstało ponad 30 lat temu nie nadawało się do użytku. W ostatnich latach funkcjonowało ono tylko, gdy temperatura powietrza spadła do minus 15 stopni.

Nowy zakup ma rozwiązać ten problem. Z lodowiska będzie można korzystać przez cały dzień (brak seansów) w każdym dniu tygodnia

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotorelacja:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mama
Mama
2024 lat temu

Oczekuję na komentarz największego przeciwnika lodowiska RADNEGO KRZYSZTOFA CZELUŚNIAKA Z LIGI POLSKICH RODZIN!!!!!

A.P.
A.P.
2024 lat temu

Radni mi ani swat ani druh ale ma rajcie w innych miastach tak ślizgawka kosztuje 528 tys i dostają dotacje z UE a u nas wszystko z pieniędzy podatnika czyli moich. U nas tylko najłatwiej dzielić cudzymi pieniążkami byle jak byle gdzie panie dyrektorze (skoro można było dostać do finansowanie z UE lub kupić całe za 1.3 mil.) panie dyrktorze B. Nieżycie sobie takich inwestycji w mieście i tyle. Moim zdaniem jest to niegospodarności i marnotrawstwo Poważaniem Andrzej .P .

jaslaczek
jaslaczek
2024 lat temu

nie ma to jak dawniej seansy na lodowisku to było super i …. a teraz to jest bez sensu

rozalinda
rozalinda
2024 lat temu

tańsze bilety powinny byc

Sprawiedliwy nie z PIS
Sprawiedliwy nie z PIS
2024 lat temu

Faktycznie lodowisko nie należy do największych, ma wymiary 20 x 30 m. Zostało zakupione w drodze przetargu, jego koszt to niespełna 600 tys. zł jasło !!!

inne miasto np. knurów :
Lodowisko będzie miało wymiary 40 x 20 metrów. Będzie wystarczająco duże, by swobodnie jeździć na łyżwach, Koszt całej inwestycji planowano zamknąć w kwocie 565.320 złotych, przy czym 85% tej sumy zostanie sfinansowanych ze środków unijnych.

Adrianna
Adrianna
2024 lat temu

Znam gościa i powiem krótko : różni się od reszty tym że racjonalnie myśli i wspiera ludzi a wy wszyscy dbacie o swoją d…. wiec dajcie mu spokój lepiej piszcie o zacnej pani B. ona jest prawa i sprawiedliwa że się rzygać chce

wojtek p
wojtek p
2024 lat temu

Z tego co czytam w Internecie to ten radny nie był wcale przeciwny budowie lodowiska on tylko chciał pełen wymiar i za doba cene , nie ślizgawkę za 600 tysięcy

Uczeń :D :P
Uczeń :D :P
2024 lat temu

Ej nie zbankrutujesz . Podnieśli tylko o złotówkę tak to dla was dużo >??:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

robiony w ch...
robiony w ch...
2024 lat temu

Miał być stadion i nowoczesna hala z krytym lodowiskiem jest niezła… ale ślizgawka.
I tak właśnie koalicja POPiS-owa popisała się i wyślizgała po raz kolejny naiwnych mieszkańców Jasła. I kto – królewna ze wsi Dąbrówka, no więc po baniaczku panowie Zduński, Kościow, Kołodzieju i Znamirowski. Panie dyrektorze – po baniaczku….

ha ha ha
ha ha ha
2024 lat temu

PIS-owcy zainwestowali w sport buuu hahaha po 4 latach smiech na sali a kiedy stadion i nowa hala ?? jak maja byc takiej rangi jak ta ślizgawka to dopiero bedzie sportowo na jasle hehe pozdrooooooooo

OMg
OMg
2024 lat temu

Powiem Tak W dniu otwarcia tafla rewelacyjna .. Ale jak dalej ten naburmuszony pan nie bedzie chciał wyczysić tafli to nie pojeździmy długo 2 dni czyli dzisiaj lodowisko w fatalnym stanie dziura na dziurze i śnieg 10cm .. Pozdro.

Kolega Czeluśniaka
Kolega Czeluśniaka
2024 lat temu

A.P.Pan dyrektor nie ma kompetencji do załatwiania dotacji. Takie kompetencje mają radni, którzy podejmą uchwałę o budowie lodowiska np. o wymiarach 6kmx9km. Wystarczy, że radny Czeluśniak wystąpi z inicjatywą uchwałodawczą o realizacji takiej inwestycji, przekona 11 radnych, którzy poprą jego rewelacyjną wizję, wtedy żaden Burmistrz, czy to Kurowska , czy to Czernecki, czy to Kachlik nie będą mieć nic do powiedzenia, bo większością głosów radni podejmą taką uchwałe i trzeba budować lodowisko o w/wym wymiarach. Kropka!Dziwi fakt, że radny z takim wieloletnim stażem o takich podstawowych uprawnieniach nie wie.Jak już 11 radnych taką uchwałę przegłosuje, wówczas trzeba się poświęcić dla… Czytaj więcej »

Tancerka
Tancerka
2024 lat temu

Ha ha ha. Po kiego diabła stadion dla buraczanki! Ten, który istnieje i tak jest za dobry.Co do halo to masz rację

IZKA
IZKA
2024 lat temu

HAJ BEDZIE:no::no:

IZA
IZA
2024 lat temu

DYZIO DZIALAJ ::

Back to top button
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x