Judo i karateSport

Międzynarodowe Mikołajkowe Zawody Judo Jasło 2010

W dniu dzisiejszym w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo Dzieci.

Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej Judo (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Zawody są imprezą cykliczną i odbywają się już od sześciu lat. Organizatorem zawodów był UKS „MOSiR” Jasło, natomiast współorganizatorem był MOSiR Jasło. W turnieju udział wzięło blisko dwustu młodych adeptów judo.

Michał Czarnecki, trener judo UKS MOSiR Jasło

W turnieju udział wzięło blisko dwustu zawodników i zawodniczek ze Słowacji, Ukrainy i Polski. Niestety ze względów atmosferycznych na zawody nie dotarły zespoły z Czech i Węgier, ale wspierali oni duchem. – Powiedział Michał Czarnecki, trener judo UKS MOSiR Jasło.

Na zwycięzców turnieju mikołajkowego czekały nagrody w postaci medali, pucharów i dyplomów.

Lista nagrodzonych w turnieju (dokument .doc)

Fotorelacja z Międzynarodowych Mikołajkowych Zawodów Judo

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antidotum
antidotum
2024 lat temu

Michał a nie Marcin.

antidotum
antidotum
2024 lat temu

Bardzo fajna impreza,a uśmiechnięte twarze dzieciaków są najlepszym komentarzem .Brawa dla trenera i rodziców za zorganizowanie Turnieju i do zobaczenia za rok.

rodzic
rodzic
2024 lat temu

czy byliśmy na tych samych zawodach trenerze???
bo wczoraj było o wiele mniej startujących niż Pan wyliczył. Sądzę że liczba uczestników nie była większa niż 130 osób więc po co podawać takie informacje?

Tarnów 1
Tarnów 1
2024 lat temu

Fajna impreza, uczestników bylo około 180 to jest pewne. DZiękujemy

Do rodzic
Do rodzic
2024 lat temu

Znając co nieco sytuacje w jasielskich klubach Judo na 99% jesteś rodzicem ale nie z UKS .I po co takie głupie komentarze i docinki. Było blisko 200 dzieci i już ,turniej był super dzieciaki zadowolone i chyba oto tutaj chodzi.A jeśli coś według Ciebie było nie tak to proszę podpowiedz żebyśmy w przyszłym roku tego błędu nie popełnili.
Pozdrowienia dla ASW Judo Jasło od UKS MOSiR Jasło,bo wszyscy Judocy to jedna rodzina.

Kato1
Kato1
2024 lat temu

Do rodzic
Gratulacje udanej organizacji, trzymałem za Was kciuki, bardzo się cieszę, że się udało. Rodzic wyraził wątpliwości co do ilości startujących, po prostu tak to z trybun wyglądało. Gdyby było jak piszesz 200 dzieci, to średnio w kategorii byłoby 6-7 osób. Teraz odpowiedz sobie sam.
Organizacji, prezentów, rozmachu i sportowego ducha gratuluję, za następne trzymam kciuki.
I tak jak piszesz judo to jedna rodzina, czego przykład zawsze dają trenujący w obu klubach.
Peace 🙂

rodzic
rodzic
2024 lat temu

do rodzic: jestem rodzicem z Jaroslawia, nie znam sytuacji jasielskich klubów,ale dziękuje za odpowiedz. wyraziłem swoje odczycie co do liczby uczestników i wypowiedzi trenera.

rodzic ASW
rodzic ASW
2024 lat temu

„do rodzic” i wszystkich zainteresowanych. Czytająć komentarze pod artykułem z wynikami nasuwa mi się jedna rzecz, z przykrościa musze stwierdzić, że zorientowany w sytuacji jasielskich klubów pomylił się i już cicho siedzi, przykry jest fakt, że odrazu padają zarzuty na strone rodziców dzieci,które trenują w ASW Judo Jasło a to przyczynia się do takich głupich nieporozumień. Gdyby ktoś z nas rodziców, zawodników czy nawet trener był przeciwny czemu kolwiek to przypuszczam, że na zawodach do pomocy nie byłoby tyle naszych starszych zawowodników. Pragne również zaapelować do podobnych komenatatorów żeby zanim coś napiszą celem oskarżenia zastanowili się przynajmniej dwa razy. Podzielam… Czytaj więcej »

do rodzic asw
do rodzic asw
2024 lat temu

Masz racje co do głupich komentarzy bo to na pewno nie świadczy o sportowym zachowaniu i dziwie się, że czepiacie się o takie głupotki zamiast cieszyć się i popierać takie imprezy. GRATULUJE ZAWODNIKOM i Michałowi za sympatyczną imprezę. A jeśli chodzi o szczegóły to przeczytajcie ile tu ASW podawało zawodników a ile naprawdę było
http://www.jaslo4u.pl/miedzynarodowo-i-sportowo-turniej-judo-w-jasle-newsy-jaslo-9821, można policzyć z wyników 122

do "do rodzic asw"- Przemek Czarnecki
do "do rodzic asw"- Przemek Czarnecki
2024 lat temu

Drogi Panie/Pani starałem się nie pisać i nie wypowiadać na ten temat,ale jedną rzecz porusze tutaj,przede wszystkim to że nie jestem anonimowy i jesli coś mi przeszkadza to otwarcie się o tym wypowiadam. Proszę mi napisać jakich rzeczy się czepiam to po pierwsze(jeśli masz na tyle odwagi to zapraszam na rozmowe a nie przez komentarze i docinki) Nikt z nas nie ma zastrzeżeń do organizacji turnieju, jeśli był jakiś problem to się go wyjaśniło na miejscu i w rozmowie. Skoro zwróciłeś uwage na liczbę uczestników to nie to jest po pierwsze najważniejsze bo nie chodzi o to żeby się ścigać… Czytaj więcej »

Przemek Czarnecki
Przemek Czarnecki
2024 lat temu

Z przykrością stwierdzam, że niektórzy komentujący otrzymują informacje pobieżne i stąd powstają głupie wpisy. A to co zrobił moim zdaniem niekompetenty „do rodzic asw” to jest ewidentny objaw zwykłego czepiania się, więc proszę zastanówcie się o czym piszecie tym bardziej, że jesteście zupełnie niezorientowani w temacie!!!!!!

j23
j23
2024 lat temu

Drodzy znawcy na „oko” – co do ilości zawodników podaję ścisłe dane: startowało 187 osób, drukowałem dyplomy i sponsorowałem różne nagrody wiem ile kupiłem i wydrukowałem i wiem ile mi zostało. A sytuacja między klubami judo w Jaśle nie jest poprawna- bracia trenerzy robią sobie nawzajem konkurencje i nawet jeżeli tego nie chcą ” klimacik” odbija się na rodzicach. Znacznie mocniejsza byłaby jedna połączona sekcja. pozdrawiam

Do J23
Do J23
2024 lat temu

Nie wiem skąd takie podajesz dane, ale podane zostało OFICJALNIE i przez ORGANIZATORÓW, że startowało 152 zawodników. Żadnych kwasów pomiędzy sekcjami nie ma, jak nie masz pojęcia nie pisz bzdur. Dwie sekcje w Jaśle się sprawdziły i wcale nie działają na zasadzie konkurencji. Jest dzięki temu więcej zawodów, gołośniej o judo. Jest troszkę inne podejście do tematu i każdy idzie swoją drogą, wszystko gra dopóki ktoś bez pojęcia uznaję sią (w swoim własnym mniemaniu) za znawcę i dorwie do intenetu… I może kiedyś będzie tych sekcji jeszcze więcej, przy szkołach, w ościennych miejscowościach, będzie coraz więcej Danów, instruktorów, niech realizują… Czytaj więcej »

mama
mama
2024 lat temu

Mam propozycję aby piszący komentarze zaczęli się bawić jak te fantastyczne dzieciaki,bierzcie z nich przykład a jak macie nadmiar energii to zapraszam na matę

wesoły romek
wesoły romek
2024 lat temu

Niech rozstrzygną pięści….

tatoo
tatoo
2024 lat temu

Szkoda że niektórzy chorobliwie ambitni rodzice sami nie zajmą się uprawianiem sportu, wtedy wiedzieliby że radość daje sam udział w takiej imprezie a nie liczba uczestników. czy było ich 130 czy 200 to tez nie jest wina Trenera Michała Czarneckiego. Niestety warunki drogowe przyczyniły się zapewne do nieco mniejszej ilości dzieciaków, ale co najważniejsze im(dzieciom) to nie przeszkadza, tylko my wszystkowiedzący, nic nie uprawiający, i znający się na wszystkim szykamy możliwości dogryzienia innym.To nasz narodowy znak. Życzę obydwu sekcjom(choć mam syna w jednej z nich) sukcesów, a konkurencja zawsze sprzyja rozwojowi sportu. Bracia Michał i Przemek naprawdę zasługują na szacunek… Czytaj więcej »

Do rodzic ASW
Do rodzic ASW
2024 lat temu

A jednak boli Cię to ,że pomagali starsi zawodnicy .Przecież nie robili tego za darmo.

Back to top button
18
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x