r e k l a m a
Sport

Mistrzostwa Karate Kyokushin za nami

OTWARTE MISTRZOSTWA JASŁA KARATE KYOKUSHIN

W dniu 29 listopada 2008 r. w Hali MOSiR w Jaśle odbyły się Otwarte Mistrzostwa Jasła w Karate Kyokushin. Organizatorami zawodów byli: Jasielski Klub Kyokushin Karate, MOSiR w Jaśle i Urząd Miasta w Jaśle.

Na starcie stanęło 90 zawodników z 14 ośrodków karate. Sędzią głównym zawodów był sensei Ryszard Kiper z Nowej Dęby.

Wyniki:
Kategoria chłopców – rocznik 99-2000

1.Berkowicz Kamil    – Jasło
2.Szczuka Beniamin   – Leżajsk
3.Drążewski Dawid    – Jasło
3.Leja Michał             – Leżajsk

Kategoria chłopców – rocznik 97-98 do 50 kg
1.Bartman Grzegorz  – Brzozów
2.Zborowski Jakub    – Jasło
3.Szymański Paweł    – Rzeszów
3.Czech Ernest           – Jasło

Kategoria chłopców – rocznik 97-98 powyżej 50 kg
1.Kolano Dominik    – Stalowa Wola
2.Gawron Michał      – Sandomierz
3.Mlecz Marcin         – Jasło
3.Gospodarczyk Aleksander – Połaniec

Kategoria chłopców – rocznik 95-96 do 50 kg
1.Szałajko Adrian     – Brzozów
2.Brzoski Piotr          – Sandomierz
3.Rysz Kamil            – Jasło
3.Lasek Jakub            – Brzozów

Kategoria chłopców – rocznik 95-96 powyżej 50 kg
1.Suska Bartłomiej    – Sandomierz
2.Sapielak Mateusz    – Opatów
3.Jeziorowski Maciej – Leżajsk
3.Zieliński Rafał         – Opatów

Kategoria chłopców – rocznik 93-94 do 55 kg
1.Sobota Wojciech – Brzozów
2.Chmura Jakub     –  Stalowa Wola
3.Wójtowicz Mateusz – Jasło
3.Michta Michał          – Sandomierz

Kategoria chłopców – rocznik 93-94 powyżej 55 kg
1.Brzozki Mariusz    – Opatów
2.Kaczmarczyk Adrian – Jasło
3.Krypa Mateusz           – Połaniec
3.Czop Bartłomiej         – Sandomierz
Juniorzy młodsi – 91-92 do 70 kg
1.Markowski Maciej – Sandomierz
2.Ząbek Dawid          – Opatów
3.Hajder Samer          – Tarnobrzeg
3.Zdybski Dariusz      – Jasło

Juniorzy młodsi – 91-92 powyżej 70 kg
1.Rymanowski Tomasz – Sandomierz
2.Niedziałek Grzegorz   – Stalowa Wola
3.Kaczmarczyk Damian – Jasło
3.Kut Jakub                    – Jasło

Juniorzy 88-90
1.Olszowy Maciej – Leżajsk
2.Frączek Jarosław – Jasło
3.Chmura Michał    -Jasło
3.Krawczyk Radosław – Stalowa Wola

Kategoria dziewcząt – 94-95
1.Jarecka Angelika – Jasło
2.Kobak Sylwia       – Jasło
3.Świątkowska Anna – Kraków
3.Suska Patrycja         – Sandomierz

Kategoria – juniorki młodsze do 50 kg
1.Wałęga Paulina        – Jasło
2.Zborowska Justyna   – Jasło
3.Białas Anna              – Jasło
4.Leja Sylwia               – Leżajsk

Kategoria – juniorki młodsze powyżej 50 kg
1.Bartman Ewa  – Brzozów
2.Dybaś Agnieszka – Jasło
3.Buczkowska Joanna – Sandomierz
3.Orłowska Róża          – Sandomierz

Sponsorzy:
Argus Jasło
Bank Spółdzielczy w Bieczu o/Jasło
Bank Gospodarki Żywnościowej o/Jasło
Trafunek Dębowiec

Patronat Medialny:
Jaslonet.pl

Nad. Michał Czarnecki
http://www.kyokushin-jaslo.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
p Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
p
Gość
p

😡

Close
X