MKS Jasło gromi GOSiR Jedlicze

Do 19, do 22 i do 9 wygrali siatkarze MKS MOSIR–GAMRAT Jasło z drużyną GOSiR Jedlicze w sobotnim meczu III ligi siatkówki mężczyzn.

W całym meczu dominowali siatkarze jasielscy mimo, że z powodu kontuzji nie grali Rafał Cabaj (libero) i Damian Pawlik (środkowy). Kontuzjowanych z powodzeniem zastąpili: Mateusz Wietecha (libero) i Patryk Łaba (środkowy).

Pierwszego seta nasi siatkarze wygrali do 19, drugiego do 22. W trzecim secie pogrążyli rywali wygrywając 25:9, a tym samym cały mecz 3:0.

Zespół MKS „MOSiR – GAMRAT” Jasło pod wodzą Marcina Cioska wystąpił w składzie: Mateusz Gliwa, Mateusz Wietecha, Łukasz Chrzanowski, Arkadiusz Janik, Patryk Łaba, Krzysztof  Wrzosek, Krzysztof  Zabawa, Jakub Cynkiel, Bronisław Dedo