r e k l a m a
Sport

Młodzieżowe Mistrzostwa Jasła w Pływaniu 2009

17 czerwca na krytej pływalni w Jaśle odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Jasła w Pływaniu, zorganizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle oraz Klub Sportowy Speed Jasło.

W zawodach wzięło udział ponad 60 osób. Młodzież rywalizowała na czterech dystansach: 12,5 m , 25m , 50m, 100m, w stylu dowolnym klasycznym i zmiennym. Zostało rozdane około 70 medali i 6 pucharów. Padło wiele rekordów życiowych oraz kilka rekordów Jasła. Poziom zawodów był bardzo wysoki, ponieważ gościliśmy na nich medalistów mistrzostw województwa i finalistów mistrzostw Polski.

Wyniki

Dziewczęta – styl dowolny
Roczniki do 2002 – dystans 12,5 m
miejsce, Imię i nazwisko, czas
1    Roksana Ciborowska    12,90

Chłopcy – styl dowolny
Roczniki do 2002 – dystans 12,5 m
1    Michał Pakuła    14,41
2    Maciej Kiszka    15,88

Chłopcy – styl dowolny
Rocznik 2001 – dystans 25m
1    Sebastian Szewczyk    22,82
2    Przemysław Musiał    22,90
3    Aleks Furmanek    37,09

Dziewczęta – styl dowolny
Rocznik 2001 – dystans 25m
1    Barbara Pierz    24,53
2    Roksana Ciborowska    30,84

Dziewczęta – styl dowolny
Rocznik 2000 – dystans 25m
1    Diana Pięta    19,56
2    Klaudia Pakuła    22,93
3    Anna Ochwat    26,72
4    Wiktoria Owsiak    27,62
5    Natalia Przewoźnik    34,44
6    Magdalena Szarek    37,85
7    Kamila Pacana    46,00

Chłopcy – styl dowolny
Rocznik 2000 – dystans 25m
1    Alan Ciborowski    16,60
2    Szymon Grzyb    18,68
3    Norbert Czarny    19,78
4    Kacper Dobosz    22,62
5    Kajetan Bieńko    31,78
6    Maciej Przewoźnik    32,81
7    Daniel Adamek    33,10
8    Karol Gizara    49,68

Dziewczęta – styl klasyczny
Rocznik 2000 – dystans 25m
1    Diana Pięta    22,53
2    Anna Ochwat    29,22
3    Wiktoria Owsiak    34,68

Chłopcy – styl klasyczny
Rocznik 2000 – dystans 25m
1    Alan Ciborowski    22,87
2    Szymon Grzyb    24,56
3    Norbert Czarny    26,19
4    Kacper Dobosz    30,09
5    Kajetan Bieńko    40,63

Dziewczęta – styl klasyczny
Rocznik 1999-1998  – dystans 50m
1    Sylwia Brocławik    50,85
2    Joanna Kozik    55,12
3    Emilia Polańska    57,75
4    Anna Dzik    58,53
5    Kinga Książek    1,02,56
6    Anna Rak    1,03,03
7    Agata Kiełbasa    1,03,59

Dziewczęta – styl dowolny
Rocznik 1999-1998  – dystans 50m
1    Sylwia Brocławik    37,84
2    Joanna Kozik    46,75
2    Agnieszka Ziara    46,75
3    Emilia Polańska    51,60
3    Anna Dzik    51,60
6    Kinga Książek    54,87
7    Anna Rak    1,00,97

Chłopcy – styl dowolny
Rocznik 1999-1998  – dystans 50m
1    Marek Żygłowicz    42,00
2    Cezary Bania    43,94
3    Piotr Hendzel    52,97
4    Franciszek Koszelnik    58,22
5    Karol Przewoźnik    1,22,34

Chłopcy – styl klasyczny
Rocznik 1999-1998  – dystans 50m
1    Cezary Bania    49,53
2    Marek Żygłowicz    53,13
3    Piotr Hendzel    1,00,78
4    Witold Augustowski    1,07,13
5    Maciej Gawlik    1,14,53

Dziewczęta – styl dowolny
Rocznik 1997-1996  – dystans 50m
1    Gabriela Słabniak    37,37
2    Anna Sorys    38,56
3    Aleksandra Pierz    39,03
4    Paulina Zawiła    40,57
5    Katarzyna Mastej    41,69

Dziewczęta – styl klasyczny
Rocznik 1997-1996  – dystans 50m
1    Aleksandra Pierz    43,91
2    Anna Sorys    44,97
3    Gabriela Słabniak    47,12
4    Paulina Zawiła    53,12

Chłopcy – styl dowolny
Rocznik 1997-1996  – dystans 50m
1    Jakub Madej    32,78
2    Jakub Dyda    33,68
3    Kamil Wasilewski    35,66
4    Oskar Wiliński    39,53
5    Dominik Bizoń    42,47
6    Piotr Muzyka    43,47

Chłopcy – styl klasyczny
Rocznik 1997-1996  – dystans 50m
1    Jakub Dyda    38,78
2    Jakub Madej    41,88
3    Wojciech Michalski    43,78
4    Kamil Wasilewski    49,19
5    Piotr Muzyka    50,19

Dziewczęta– styl dowolny
Gimnazjum  – dystans 50m
1    Anna Radwańska    32,78
2    Karolina Brągiel    36,41
3    Jagoda Furmanek    49,69

Dziewczęta– styl klasyczny
Gimnazjum  – dystans 50m
1    Kamila Kardaś    45,06
2    Natalia Żygłowicz    45,75
3    Jagoda Furmanek    52,38

Chłopcy– styl dowolny
Gimnazjum  – dystans 50m
1    Michał Rak    32,53
2    Oskar Wiliński    41,43
3    Michał Jarecki    50,12

Chłopcy– styl klasyczny
Gimnazjum  – dystans 50m
1    Oskar Wiliński    54,10
2    Dominik Bizon    55,19
3    Michał Jarecki    1,02,44

Chłopcy – Liceum
50m styl dowolny
1    Michał Bania    28,53
2    Mateusz Barzyk    31,15
3    Kamil Koś    34,25

Chłopcy – Liceum
50m styl klasyczny
1    Kamil Kozioł    36,75
2    Wiktor Kolanko    36,75
3    Kamil Koś    53,47

Open K
100 m styl zmienny
1    Anna Radwańska    1,26,00
2    Natalia Żygłowicz    1,40,47
3    Kamila Kardaś    1,41,48

Open M
100 m styl zmienny
1    Michał Bania    1,14,37
2    Kamil Kozioł    1,20,87
3    Wiktor Kolanko    1,25,19
4    Jakub Dyda    1,27,16
5    Alan Ciborowski    1,41,37
6    Dominik Bizoń    2,09,46

MOSiR Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jaslak
jaslak
2021 lat temu

nono tak dalej czymać i się niepoddawać

Aktor : Kamil Pacan
Aktor : Kamil Pacan
2021 lat temu

Gratulacje za udzial w tym konkursie plywania. Zachecam do uczestnictwa w tej dziedzinie sportu.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X