r e k l a m a
Sport

Na lodowisko, gdy tylko pojawi się mróz

Jak tylko pozwolą warunki atmosferyczne, zostanie uruchomione jasielskie lodowisko. Jak poinformował nas dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle, lodowisko zostanie uruchomione, jeśli tylko pojawią się ujemne temperatury.

Lodowisko w ubiegłym sezonie (fot. archiwum - Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

MOSiR jest przygotowany do otwarcia obiektu, ale występujące obecnie dodatnie tempratury krzyżują te plany.
– Lodowisko jest już przygotowane, my również, ale poprzez dodatnią tempreraturę nie możemy go oddać do użytku. Nie problemem jest utrzymać je, ale problem stanowi stworzenie w dodatniej temperaturze tafli – mówi Tadeusz Baniak.

Przypomnijmy, że niedawno zostały ukończone prace nad remontem obiektu – wymienione zostało ogrodzenie. Koszt tych prac wyniósł 15 tys. zł.

W ubiegłym roku powiększona została tafla lodu na naszym lodowisku. Pierwotnie obiekt miał wymiary 30×20m, a w chwili obecnej jest to 40×20m – zgodnie z naszą oceną te wymiary w pełni spełniają oczekiwania mieszkańców Jasła – mówi dyrektor MOSiR-u.

O planowanej dacie otwarcia lodowiska będziemy informować na bieżąco.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

21
Dodaj komentarz

avatar
21 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
qwertyAmenqwerty do siebieMOSiRDziadek Mróz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pigwa
Gość
pigwa

Wydawało mi się że to jest sztuczne lodowisko które funkcjonuje również w temperaturze kilku stopni powyżej zera. No ale już wiem że ta szumna nazwa sztuczne lodowisko to tylko mrzonki.

Dziadek Mróz
Gość
Dziadek Mróz

kkk? W Tarnowie działa „lotowisko”? Przykro mi, że w Twojej głowie jedynie pastwisko! „Latasz” bardzo nisko!

qwerty
Gość
qwerty

Dziadku Mrozie, używając Twojego słownictwa to odpiszę Ci tylko tyle, że platfusek z pedałkiem to Cię robili w zimie na wodo-lodzie w Jaśle ale zapomnieli ubrać „cholewioka” i niestety efektem tego nieszczęścia jesteś Ty. Dla mnie koniec tematu, a Ty szczekaj dalej …

MOSiR
Gość
MOSiR

„Przepraszamy za zły stan szczątków kory mózgowej qwerty-ego!!!”

MOSiR
Gość
MOSiR

Przepraszamy za wybudowanie krytej pływalni na terenie zalewowym, za latające sufity na basenie, za nieczynne lodowisko w sezonie zimowym oraz za wysokie ceny biletów na basenie i siłowni!!!

MOSiR
Gość
MOSiR

qwery?! Wiesz ,jaki ty głupi jesteś? Do biletu MOSiR dopłaca 50%, żebyś miaŁ tanio debilku! Jak nie znasz zasad funkcjonowania zakładów budżetowych, to się nie ośmieszaj, tylko przyjdź na mosir, by się dowiedzieć, a przy okazji ” bohaterze”, pofruwasz sobie nawet wyżej sufitu. Miłych lotów! Twój bleff z nickiem MOSiR, to prymitywy ruch, no ale czego można spodziewać się od prymitywnej małpy…

qwerty
Gość
qwerty

MOSiR, po pierwsze, nie przypisuj mi wypowiedzi, które nie należą do mnie. Jednak nie jesteś taki inteligenty i sprytny jak Ci się wydaje. Jeśli ktoś Ci tak powiedział to nie wierz w to- oszukał Cię. Po drugie, można zauważyć, że masz ten sam problem ze zdrabnianiem słów co Dziadek Mróz… Nie chcę Cię martwić, ale to jest zaburzenie – pytanie tylko o jakim podłożu (genetycznym/psychicznym)?Po trzecie, jeśli już chcesz mnie obrażać to rób to w inteligentny sposób. Póki co rzucasz inwektywami, które pokazują na jakim poziomie umysłowym jesteś. Abyś nie miał złudzeń to dodam tylko, że nie są to wyżyny.… Czytaj więcej »

qwerty do siebie
Gość
qwerty do siebie

Głupola nie da się obrażać inteligentnie . Ale i tak wiem, że tego nie pojmiesz! Aha, Ty znajdujesz się już na terenie, i w stanie depresyjnym.

Amen
Gość
Amen

Odgrażaleś się cholewioku, że cyt.” Dla mnie koniec tematu”, a dalej wyjesz, jak wściekły pies. Szczekaj zatem dalej, najlepiej aż do śmierci. Amen

Dziadek Mróz
Gość
Dziadek Mróz

qwerty?! Ty, to chyba zakochany jesteś w tym Baniaku. Bez „jazdy” po nim spać nie możesz. Niestety! Nic z tego! Baniak nie gustuje w pedałkach. Aha? Byłeś platfusku na wodo-lodzie w Krośnie? Miałeś ze sobą cholewioki?

kkk
Gość
kkk

W tarnowie działa lotowisko, strefa klimatyczna ta sama.

qwerty
Gość
qwerty

Dziadku Mrozie, przydupasie T. Baniaka. Będę szcześliwy jak nie będziesz zabierał głosu w sprawach, o których nie masz pojęcia. Ktoś Cię skrzywdził w dzieciństwie kijem hokejowym? Pobaw się lepiej tym kauczukowym krążkiem. Nie zamydlisz ludziom oczu swoim żałosnym przekazem. Polecam wszystkim wpisanie w google „Jasło bez lodowiska?” i poczytanie o budowie krytego lodowiska. Co do tafli to obstawiam, że będzie raczej zryta jak Twój baniak (tym razem nie chodzi o Dyrektora…).Przepraszam, tafla będzie gładka w pierwszy dzień otwarcia lodowisko, aby można było w tv pokazać. Później z gładkiej tafli zostanie tylko dobrze znana z lat poprzednich informacja dla łyżwiarzy: „Przepraszamy… Czytaj więcej »

ktoś
Gość
ktoś

okey

antidotum
Gość
antidotum

Pigwa czytaj ze zrozumieniem-nie jest problemem utrzymać lód przy dodatnich temperaturakch problemem jest go zrobić.

do:pigwa
Gość
do:pigwa

jak jesteś najlepsza to sama zrób lodowisko :/

do:ktoś
Gość
do:ktoś

ale po niej pojechałeś

qwerty
Gość
qwerty

Zgadzam się z pigwą… jakoś w innych miastach można uruchomić lodowisko przy takiej temperaturze (np. w Krośnie w ubiegłym tygodniu). A T. Baniak najchętniej to zlikwidowałby lodowisko (biorąc pod uwagę to co mówił w ubiegłym roku na temat budowy krytego lodowisko i zainteresowania Jaślan jazdą na łyżwach). I jeszcze jedno… ciekawe kto mu powiedział, że wielkość lodowiska spełnia oczekiwania mieszkańców. Chyba ci, którzy z niego nie korzystają. To jest raczej większa ślizgawka. Oby tylko stan tafli był lepszy niż w poprzednim sezonie…

....
Gość
....

Super ! 😀

KRIS
Gość
KRIS

A co z zapowiadanym remontem hali sportowe?Nie mamy hali,nie mamy lodowiska,nie mamy NIC.

Dziadek Mróz
Gość
Dziadek Mróz

qwerty biedaku?! Wiem, że marzyło Ci się zostać hokeistą, ale miałeś pecha?! Nigdy łyżew na swoich platfusach nie miałeś, ale kauczukowym krążkiem w ciemię dostałeś. Jak znam T. Baniaka, to najchętniej zlikwidowałby takich pisarzy, jak Ty.PS. Tafla w tym roku będzie tak gładka, jak Twój mózg. Będziesz szczęśliwy?

qwerty
Gość
qwerty

Ty naprawdę nie widzisz tego jak kompromitujesz MOSiR swoimi wypowiedziami? Potrafisz wyrażać swoje myśli bez używania inwektyw? To są pytania retoryczne… Nie odpowiadaj. Z łapanki wsród pseudokibiców Cię wzieli?
Dla mnie plusem jest to, że ludzie zobaczą kto pracuje na MOSiRze. Niektórzy się przygotują wczesniej, że mogą być zmieszani z błotem jeśli trafią akurat na osobnika Twojego pokroju i wyrażą swoją negatywną opinię o MOSiRze.
Nawet słowa pisanego nie rozumiesz bo nigdzie się nie odgrażałem. Przypisałeś mi czyjąś wypowiedź to odpisałem.

Close
X