r e k l a m a
Sport

Nagrody Burmistrza Miasta Jasła dla najlepszych w sporcie

23 czerwca w Urzędzie Miasta w Jaśle odbyło się spotkanie z przedstawicielami lokalnego świata sportu, podczas którego Burmistrz Miasta Jasła uroczyście wręczyła sportowcom, trenerom oraz działaczom sportowym, nagrody finansowe za szczególne osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2008 r.

Gratuluję Państwu pięknej i owocnej pracy przez cały rok. Serdecznie dziękuję wszystkim sportowcom, którzy swoimi sukcesami i osiągnięciami promują nasze miasto zarówno w Polsce jak i za granicą. To dzięki wam nasze miasto kształtuje pozytywne relacje, zawiera międzynarodowe przyjaźnie i zyskuje gro sympatyków. – powiedziała podczas spotkania Burmistrz Maria Kurowska. –  Pragnę gorąco podziękować również trenerom oraz działaczom sportowym, przede wszystkim za wasze zaangażowanie i pracę. Szczególnie bliskie dla mnie jest to, że dzięki waszej pracy nasza młodzież ma możliwość w dobry i pożyteczny sposób wykorzystywać swój wolny czas, a przy tym wspaniale się rozwijać w sporcie i spełniać swe marzenia. – dodała.

Zgodnie z zarządzeniem Burmistrza Miasta Jasła z dnia 12 czerwca 2009 r. nagrody pieniężne za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu w 2008 r. otrzymało 26 osób. Wśród uhonorowanych znaleźli się jasielscy działacze sportowi, instruktorzy oraz trenerzy sportowi a także ich podopieczni, czyli zawodnicy takich dyscyplin sportu jak judo, karate, pika nożna oraz siatkówka. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
antyPiSozyt
antyPiSozyt
2023 lat temu

A MOJA PRYWATNE NAGRODA "SMIERDZACA KACZKA TOALETOW"..dla Pani Burmistrz! – za marnowanie czasu i pieniedzy podatnikow ..i osmieszanie Jasla!

prezes jury
prezes jury
2023 lat temu

Zatwierdzam

maryjan II
maryjan II
2023 lat temu

Tak.Sport w Jaśle to potęga i marka uznana w świecie.Jest zatem co nagradzać.Przedostatnie
zdjęcie biegacza w srincie przez plotki,i ostatnie w boksie są tego przykładem.Gratuluję
i się delikatnie wycofuję…

oli
oli
2023 lat temu

Brawo Mateusz !!!Tak trzymaj !!!!Grabanina gratuluje !!

platformiak
platformiak
2023 lat temu

A gdzie nasz wiceburmistrz od sportu ?

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x