r e k l a m a
Sport

Narciarze chcą zebrać pieniądze dla Eweliny Wójcik

7 lutego br. odbędą trzecie Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła organizowane przez Międzyszkolny Klub Narciarski . W tym roku pieniądze z wpisowego zostaną przekazane na pomoc Ewelinie Wójcik, która dwa lata temu uległa wypadkowi podczas ćwiczeń GOPR.

Ewelina, była instruktorka klubu, potrzebuje 120 tys. zł na operację w klinice w Szwajcarii. Dlatego organizatorzy zachęcają firmy i instytucje do wzięcia udziału w zawodach. 

Szczególnie zachęcam jaślan do uczestniczenia w tych zawodach. Do licznego reprezentowania firm jasielskich, instytucji, ponieważ formuła pucharu burmistrza polega na reprezentowaniu instytucji nie będących klubami narciarskimi – mówił Mariusz Sepioł, instruktor Międzyszkolnego Klubu Narciarskiego.

Zawody będą rozgrywane 7 lutego na stoku w Chyrowej. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej www.ski.rjs.pl  

Zarząd klubu zwraca się z prośbą o przelewanie wpłat wpisowego dotyczące w/w zawodów na konto: 10 2130 0004 2001 0299 9993 0003 z adnotacją: „na leczenie i rehabilitację Eweliny Wójcik.”
 
Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
harklowiak
harklowiak
2024 lat temu

A ja zachęcam Mariusza Sepioła by się zaczął wywiązywać z obowiązków radnego powiatowego,np w kwestii budowy drogi Harklowa-Osobnica!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x