Nasze siatkarki przegrały po fatalnych błędach sędziów

Tylko jednego seta wygrały siatkarki UKS MOSiR Jasło w meczu Tomasovią Tomaszów Lubelski. Naszym dziewczynom w przegranej wyraźnie „pomogli” sędziowie.

Wisła Kraków 3:0 UKS MOSiR Jasło – fot. wislaportal.pl

Pierwszy set mógł się podobać aż do momentu gdy przy stanie 22-23 sędziowie popełnili dwa błędy na niekorzyść jaślanek, które przegrały seta do 23.

Drugi set, kolejne błędy sędziów i znów nasze dziewczyny nie wytrzymały końcówki. Przy stanie 19-19 coś się popsuło w szeregach jaślanek i przegraliśmy do 19.

Trzecia odsłona tchnęła nadzieję, że losy spotkania jeszcze nie są przesądzone. Gładkie zwycięstwo zawodniczek MOSiR-u 25:23 nieśmiało zbliżało nas do tie-breku.

Niestety marzenia prysły w czwartym secie, który jaślanki przegrały do 15 a tym samym wszystkie punkty zostały w Tomaszowie Lubelskim.

Tomasovia Tomaszów Lub. – MOSiR Jasło 3-1 (25-23, 25-19, 23-25, 25-15)