Sport

Nowe terminy zaległych spotkań. Tajemnicza uchwała zarządu klubu

Z powodu deszczowej pogody, ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Polski i spotkanie w ramach dwudziestej trzeciej serii spotkań nie doszło do skutku. Wydział Gier OZPN Krosno przedstawił nowe terminy rozegrania wyżej wymienionych spotkań. Planowany wyjazd do Jedlcza (3czerwca) również się nie odbędzie.

Wyjazdowe spotkanie do pobliskiego Skołyszyna zostało przełożone na 26 maja 2010 r. (środa), godz 18:00. Na chwilę obecną nie posiadamy potwierdzonej informacji czy dwudziesta czwarta seria spotkań zostanie rozegrana.

Puchar Polski tydzień po tygodniu

Ćwierćfinałowy pojedynek Pucharu Polski już po raz trzeci nie doszedł do skutku, tym razem przeszkodziła w tym aura pogodowa, która ostatnimi czasy mocno dała się we znaki. Ćwierćfinałowe spotkania Pucharu Polski na szczeblu okręgu krośnieńskiego zgodnie z dzisiejszą decyzją OZPN Krosno odbędą się w dopiero 9 czerwca 2010 r. Już siedem dni później w półfinale zmierzy się najlepsza czwórka. Finał tegorocznego Pucharu Polski planowany jest na 23 czerwca br. 

Przypomnijmy, że zespół Karpat Krosno, awans wywalczył już ponad miesiąc temu pokonując Leśnik Baligród 0:1

Spotkania ćwierćfinału Pucharu Polski:

Leśnik Baligród – Karpaty Krosno 0:1
Czarni II Jasło – Stal Sanok
Kotwica Korczyna – Czarni Jasło
Bieszczady Ustrzyki Dolne – Partyzant Targowiska

Z nieznanych przyczyn nie odbędzie się spotkanie w ramach dwudziestej szóstej serii spotkań, mecz pomiędzy Czarnymi Jasło a Naftą Jedlicze.

– W dniu dzisiejszym (19.05) do naszego klubu wpłynęło pismo od ZKS Nafta Jedlicze o następującej treści: „Zarząd Zakładowego Klubu Sportowego „Nafta” Jedlicze informuje, że w dniu 3 czerwca 2010r. nie będzie rozgrywał meczu o mistrzostwo V ligi pomiędzy ZKS Nafta Jedlicze a JKS Czarni 1910 Jasło. Powodem takiej decyzji jest (!) podjęta uchwała na posiedzeniu zarządu” – czytamy na stronie internetowej, JKS Czarni Jasło 1910

Sytuacja, w której znajduje się Nafta nie jest najciekawsza, ponieważ posiadają oni tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową do niższej klasy rozgrywek.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo Kibol
Pablo Kibol
2024 lat temu

Nafta zachowala jak sie jak dwuletnie dziecko-po prostu narobila w gacie przed Czarnymi:lol::lol::yes:

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

No to juniorzy młodsi Czarnych pokazali w meczu na szczycie.Siedem bramek dostać od Mielca to wstyd.Rozwiązać drużynę bo szkoda na nich kasy!

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x