Pierwsze mecze półfinałowe Ligi Sokoła

Rywalizacja w półfinale Ligi Halowej Sokoła na półmetku. Bliższe gry w finale są drużyny Solidarność Gamrat i Skensy Sztos.

W pierwszym rozegranym wczoraj meczu półfinałowym zawodnicy Solidarności Gamrat podejmowali zespół z Nowego Żmigrodu. Solidarność przeważała w całym meczu, zdobywając bramkę po bramce. Mecz zakończył się ostatecznym wynikiem 5:2 a zawodnicy Solidarności sa jedną nogą w finale turnieju.

W drugim spotkaniu półfinałowym zawodnicy Skensy Sztos podejmowali Towarzystwo Sportowe Sokół. W początkowej fazie meczu gra toczyła się na jednakowym poziomie. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnik Skensów zdobył bramkę na 3:1. W dalszej części gry zawodnicy Sztosu atakowali bramkę przeciwników jednak ci dobrze grali w obronie.

Po meczu zawodnicy Skensy krótko skwitowali dzisiejszą walkę doceniając klasę przeciwnika, który nie dał im chwili wytchnienia.

Gra z zespołem Sokoła przysporzyła nam trochę problemów ale daliśmy radę – powiedział schodząc do szatni zawodnik Skensy.

Przed drużynami rozgrywki rewanżowe, które odbedą sie za tydzień.