Pierwszy sparing na remis

Remisem 2:2 zakończyło sie pierwsze spotkanie sparingowe, rywalem Czarnych była Stal Sanok.

W trzydziestej minucie po strzale Złotka, który pokonał Wilczewskiego było 1:0. Sześć minut później Łuczka pokonał goalkeepera Czarnych. Kilka minut po rozpoczęciu drugiej odsłony jeden z zawodników Czarnych upada w polu karnym Sanoczan. Sędzia dyktuje rzut karny, który Warzocha zamienia na bramkę, tym samym Czarni wychodzą na jedno bramkowe prowadzenie. Na trzy minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry Niemczyk wdziera się w pole karne Jaślan i strzałem z główki pokonuje Kosibę.

Już za cztery dni Jaślanie rozegrają kolejne spotkanie sparingowe. Tym razem przeciwnikiem Jaślan będzie Wisłoka Dębica, która będzie gospodarzem spotkania.