r e k l a m a
Sport

Piłkarskie talenty

Dzisiaj zakończył się trzydniowy turniej halowej piłki nożnej organizowany przez  Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz Jasielską Sieć Sklepów MPM. 

W pierwszym dniu zawodów rywalizowały dzieci z klas czwartych i młodsi, natomiast w drugim dzieci z klas szóstych i piątych. Z każdej kategorii wiekowej po cztery najlepsze zespoły awansowały do rozgrywek finałowych, które odbyły się w ostatnim trzecim dniu zawodów.


Kazimierz Bobula wicedyrektor Gimnazjum Nr 1 w Jaśle

„Ideą turnieju było zorganizowanie czasu wolnego dla dzieci w okresie ferii zimowych, promocja piłki nożnej wśród dzieci i młodzieży oraz wyłowienie najlepszych uczniów, którzy mają szansę kontynuować karierę w klubach sportowych” –  mówi Kazimierz Bobula wicedyrektor Gimnazjum nr 1 w Jaśle

Wśród uczestników turnieju znaleźli się utytułowani zawodnicy, jak trampkarze JKS Czarni Jasło rocznik 1996 – dla których zawody były okazją do sprawdzenia się przed poważniejszymi rozgrywkami.


Robert Podkulski – trener

„Jak do tej pory udało nam się osiągnąć kilka sukcesów, między innymi wygranie prestiżowego turnieju Remes Cup. A w tamtym roku w sezonie zimowym wygraliśmy kilka turniejów halowych z drużynami z województw podkarpackiego i małopolskiego, a także z drużynami ze Słowacji” – chwali swoich podopiecznych trener Robert Podkulski.

A już w najbliższą sobotę młodzi zawodnicy wezmą udział w turnieju w Tarnowie o „Czarną Jaskółkę”.

Nagrody zwycięzcom turnieju w Gimnazjum nr 1 wręczała Pani Maria Kokoczka, współwłaścicielka MPM, oraz Pan Kazimierz Mikrut, dyrektor Gimnazjum nr 1 w Jaśle.





WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTOALBUMIE!

Eliminacje klas IV (wtorek)

Grupa I:
Czarni I – Dwójka 0-13
SP 11 – UKS Szóstka II 2-4
Czarni I – UKS Szóstka II 0-6
Dwójka – SP 11 7-0
Czarni I – SP 11 0-6
UKS Szóstka II – Dwójka 0-4

  Pkt Bramki
1) Dwójka 9 24-0
2) UKS Szóstka II 6 10-6
3) UKS Gamracik 3 8-11
4) Czarni I 0 0-25

Grupa II:
Czarni II – Dwójeczka 98 0-0
Osobnica – UKS Szóstka I 0-6
Czarni II – UKS Szóstka I 0-5
Dwójeczka 98 – Osobnica 2-0
Czarni II – Osobnica 5-1
UKS Szóstka I – Dwójeczka 98 6-0

  Pkt Bramki
1) UKS Szóstka I 9 17-0
2) Czarni II 4 5-6
3) Dwójeczka 98 4 2-6
4) Osobnica 0 1-13

Awans do finału uzyskały zespoły:
Dwójka, UKS Szóstka II, UKS Szóstka I, Czarni II.

Eliminacje klas VI (środa)

Czarni I – Dwójka 4-0
Młode Lwy – Czarni II 9-0
Team 96 – Dwójka 11-1
Czarni I – Młode Lwy 0-4
Team 96 – Czarni II 6-0
Dwójka – Młode Lwy 0-7
Czarni II – Czarni I 0-5
Team 96 – Młode Lwy 3-0
Czarni II – Dwójka 0-3
Team 96 – Czarni I 3-0

  Pkt Bramki
1) Team 96 12 23-1
2) Młode Lwy 9 20-3
3) Czarni I 6 9-7
4) Dwójka 3 4-23
5) Czarni II 0 0-23

Awans do finału uzyskały zespoły:
Team 96, Młode Lwy, Czarni I, Dwójka.

Rozgrywki finałowe (czwartek)

Klasy IV:
Czarni II – UKS Szóstka I 0-3
UKS Szóstka II – Dwójka 0-2
Czarni II – Dwójka 1-2
UKS Szóstka I – UKS Szóstka II 10-1
Czarni II – UKS Szóstka II 1-3
Dwójka – UKS Szóstka I 0-3

  Pkt Bramki
1) UKS Szóstka 9 16-1
2) Dwójka 6 4-4
3) UKS Szóstka II 3 4-13
4) Czarni II 0 2-8

Klasy VI:
Dwójka – Team 96 0-7
Czarni I – Młode Lwy 1-5
Dwójka – Młode Lwy 0-5
Team 96 – Czarni I 1-0
Dwójka – Czarni I 0-1
Młode Lwy – Team 96 1-4

  Pkt  Bramki
1) Team 96 9 12-1
2) Młode Lwy  6 11-5
3) Czarni I 3 2-6
4) Dwójka 0 0-13

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

WIĘCEJ ZDJĘĆ W FOTOALBUMIE!

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Kajamaciekraul Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
raul
Gość
raul

no i wygrali najlepsi!!!!

maciek
Gość
maciek

świetny turniej.. było super 🙂

Kaja
Gość
Kaja

Gratulacje dla wszystkich drużyn – rosną nam niezłe "ziółka" w tym Jaśle. Pozdrawiam

Close
X