Sport

Plebiscyt na najlepszego piłkarza Czarnych Jasło

Redakcja Serwisu wraz ze Stowarzyszeniem Sympatyków – Czarni 1910 podobnie jak w ubiegłym roku organizuje plebiscyt na najlepszego piłkarza naszego klubu w mijającym 2008 roku. Czytelnicy strony bedą mogli wybierać spośród 10 kandydatów, którzy zostali nominowani do tego zaszczytnego wyróznienia.

Głosy można będzie oddawać w ankiecie umieszczonej na oficjalnej stronie klubu, jak również na forum: http://www.czarnijaslo.sun.pl/forum/. Swój głos na „jednego z dziesięciu” można również przesłać mailem na adres naszej skrzynki pocztowej czarnijaslo@poczta.onet.pl.z dopiskiem PLEBISCYT.  Wśród tych osób, które zechcą zagłosować drogą mailową zostaną rozlosowane nagrody w postaci klubowych gadżetów. Głosowanie rozpocznie się 10 grudnia i potrwa przez miesiąc do 10 stycznia 2009. Kandydatów przedstawimy w dniu rozpoczęcia głosowania a przez kolejne dni będziemy prezentować ich sylwetki.

Dla przypomnienia w ub. roku kibice oraz czytelnicy strony internetowej najlepszym biało-czarnym piłkarzem 2007 roku uznali naszego byłego charyzmatycznego bramkarza  Sławka Kwieka.

Regulamin Plebiscytu
Głosowanie trwa od 10 grudnia 2008 do 10 stycznia 2009  i odbywa się na: oficjalnej stronie internetowej klubu, forum Stowarzyszenia Sympatyków CZARNI-1910, oraz drogą mailową.

Zasady wyłonienia zwycięzcy:

Zawodnik, który otrzyma najwięcej głosów w poszczególnych dostępnych głosowaniach  (strona, forum, poczta mailowa) otrzymuje 10 pkt, kolejny 9, następny 8, itd.
Suma punktów z poszczególnych końcowych wyników głosowań wyłania zwycięzcę.
Maksymalna ilość punktów do zdobycia przez zwycięzcę plebiscytu to: 30 pkt.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Ronaldo
Ronaldo
2024 lat temu

Ale podaliście kandyadatów: Munia, Borkowski ! hahaha chyba na najgorszego piłkarza to ma być plebiscyt!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x