Podział punktów w Kolbuszowej. „Dwójka” traci punkty

Ze skutecznością na bakier panowie – tak można skwitować wynik jaki wywalczyli w Kolbuszowej zawodnicy Czarnych Jasło. Podopieczni Daniły podzielili się punktami z gospodarzami, mimo że mieli szansę na zwycięstwo, bo przeciwnicy grali w dziewiątkę.

Pierwszy kwadrans meczu był wyrównany, obie drużyny tworzyły dogodne sytuacje, ale żadna z nich nie została wykorzystana. Przełom nastąpił w trzydziestej czwartej minucie. Po rzucie rożnym dla jaślan Złotek posyła głową piłkę do siatki gospodarzy. Prowadzimy 1:0. Czarni nie cieszyli się zbyt długo ze zdobytego gola, w ostatniej minucie pierwszej połowy w polu karnym jaślan pada zawodnik Kolbuszowianki. Sędzia dyktuje jedenastkę. Serafin wykorzystuje rzut karny i drużyny schodzą do szatni z wynikiem 1:1

Po wznowieniu spotkania Czarni przyspieszają, ale ataki są mało skuteczne, brakuje wykończenia.

W siedemdziesiątej siódmej minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany zostaje zawodnik Kolbuszowianki – Kołacz. Dziesięć minut później jego kolega z drużyny – Korab również otrzymuje drugi żółty kartonik. Kolbuszowianka gra tylko w dziewiątkę!

Mimo przewagi i dominacji na boisku, Czarni nie potrafią sobie poradzić z broniącym się przeciwnikiem. Spotkanie kończy się wynikiem 1:1.

Po dzisiejszym spotkaniu jaślanie zajmują szóstą pozycję w ligowej tabeli, mając na koncie jedno zaległe spotkanie.

KS Zaczernie 3-0 Lechia Sędziszów Małopolski

Czarni: Kwiek – Pokrywka, Bernacki, Maczuga, Kosiba – Grzesiak, Warzocha, Madejczyk, Brągiel (72′ Munia) – Szalony, Złotek.

KKS: Kozioł – Ł. Gorzelany, M. Serafin, Chukwuemeka, Dec – Pisarczyk, Kołacz, P. Pik, S. Serafin – Pruś, Korab

„Dwójka” przegrywa z Sanovią Lesko.

W rozegranym dziś meczu Gamrat Czarni Jasło II z Sanovią Lesko, lepsi okazali się przyjezdni, którzy pokonali jaślan 1:2.

Mimo, że spotkanie rozpoczęło się wybornie dla Czarnych, bo w czwartej minucie bramkę dla jaślan zdobył Kmiecik. To jaślanom zabrakło koncentracji w końcówce pierwszej połowy. W dwóch ostatnich minutach pierwszych 45 minut goście zdobyli dwie bramki, które poprowadziły ich do zwycięstwa w spotkaniu.

Czarni II: Cyran – Muzyka, M.Kmiecik, Chrząszcz, Kaszycki – Setlak (46′ Ochwat), Matysik, Dubiel (54′ Mędrek), Warchoł (46′ Martowicz, 85′ Koś) – Kasprzyk, Bieniasz.