Czarni ulegli Stali

Zapowiedzi przedmeczowe wzięły w łeb. Mimo braku kilku podstawowych zawodników Stali, drużyna z Jasła przegrała w Sanoku aż 0:3.

Niedzielny mecz od samego początku nie układał się po myśli zawodników z Jasła. Sanoczanie przeprowadzali składne akcje, które regularnie zagrażały bramce Orzechowicza. Po jednej z nich w 31 minucie padła bramka. Autorem był Mariusz Sumary.

Druga połowa meczu zaczęła się od mocnego uderzenia piłkarzy z Sanoka. Na rezultaty nie trzeba było długo czekać. Już w 46 minucie po stałym fragmencie gry gola zdobył Maciej Kuzicki.

Jaślanie próbowali zagrozić  bramce przeciwników, ale dobra gra sanoczan skutecznie uniemożliwiała ataki Czarnych.

W 90 minucie gola dla Stali zdobył jeszcze Łukasz Rajtar, ustalając wynik meczu na 3:0.

Aktualna tabela podkarpackiej IV ligi piłki nożnej znajduje się po prawej stronie.

Stal Sanok: Pietrzkiewicz – Jaracz (42′ Pańko), Sumara, Chudziak, Kruszyński, Kijowski (69′ Lorenc), Kuzicki, Szałankiewicz, Kosiba (75′ Ząbkiewicz), Nikody, Spaliński (60′ Rajtar).

Czarni Jasło: Orzechowicz – Krajewski, Chrząszcz, Dziobek, Sypień, Halz, Gazda, Kukowski (63′ Kasprzyk), Dedo (46′ Grzesiak), Tłuściak (63′ Majewski), Żuraw (56′ Bieniasz).