Porażka w sparingu z Wolanią Wola Rzędzińska

Przygotowania do rundy wiosennej idą pełną parą, Jaślanie rozgrywają kolejne spotkania kontrolne. W dniu dzisiejszym na boisku ze sztuczną nawierzchnią podopieczni trenera Jerzego Daniły rozegrali mecz z  Wolanią Wola Rzędzińska.

W pojedynku lepsi okazali się podopieczni Romana Cichonia, którzy bez większych problemów zdołali pokonać Czarnych 2:0.  Na początku spotkania zawodnicy z Woli Rzędzińskiej wyszli na prowadzenie, które utrzymali do końca pierwszej połowy. Przy stanie o:1 Waldemar Złotek nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej połowie podopieczni Cichonia przypieczętowali swoje zwycięstwo drugą bramką.

Czarni: Kmiecik – Pokrywka, Maczuga, Chrząszcz, Kosiba – Grzesiak, Madejczyk, Warzocha, Brągiel – Złotek, Warchoł. Na zmiany wchodzili: Munia, Setlak, Mędrek.