r e k l a m a
Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Powrót jasielskich zawodników z wypożyczeń do okolicznych klubów

Do końca czerwca bieżącego roku trwał okres wypożyczenia zawodników naszego klubu, którzy jeszcze do nie dawna reprezentowali barwy drugiego zespołu seniorów w rozgrywkach Krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

Powrót jasielskich zawodników z wypożyczeń do okolicznych klubów (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Najwięcej z rozwiązania „dwójki” skorzystała w przerwie zimowej drużyna Ostoi Kołaczyce, zwana humorystycznie „Czarni II Jasło”, z uwagi na ilość występujących tam jasielskich graczy: Daniel Bartuś, Artur Żuraw, Arkadiusz Dubiel, Karol Ochwat. Do LKS Czeluśnica przed rundą wiosenną powędrowali Marcin Koś i Mateusz Kukowski, a w Nafcie Jedlicze wylądował Jarosław Muzyka. Pod skrzydłami Zdzisława Żmigrodzkiego w Skołyszynie znaleźli się Łukasz Bieniasz oraz Jacek Kaszycki. Mimo kilku bardzo dobrych występów ligowych Michała Kmiecika, jego dotychczasowy zespół Wisłoka N. Żmigród pożegnała się z „okręgówką”. Podobny los spotkał Strzelca Frysztak, gdzie występował Karol Matysik. Ikona jasielskiego klubu Paweł Kasprzyk powraca z wypożyczenia do OKSu Sobniów, zaś Wojciech Gustek z Liwocza Brzyska.

Kto zdecyduje się odejść, a kto podejmie rękawicę i będzie walczył o miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Hapa, okaże się już niebawem, podczas okresu przygotowawczego.

Czarni Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zy\
zy\
2021 lat temu

patrzcie na huragan zarzecze !!

Kołek
Kołek
2021 lat temu

Huragan

elo
elo
2021 lat temu

a Huragan Zarzecze?

GK
GK
2021 lat temu

Artykuł jest o naszych zawodnikach którzy wracają z wypożyczenia, a z tego co wiadomo to Zarzecze przeprowadziło transfery definitywne, do tego co widać chłopaki mają ambicje co przekłada się na wyniki. Wogóle jeden z lepiej zarządzanych klubów w naszej okolicy więc zarząd ze Śniadeckich może wybrać się na korepetycje do Zarzecza. Przy okazji gratulacje dla trenera Jachyma – dalszych sukcesów !!!

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X