Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Powrót jasielskich zawodników z wypożyczeń do okolicznych klubów

Do końca czerwca bieżącego roku trwał okres wypożyczenia zawodników naszego klubu, którzy jeszcze do nie dawna reprezentowali barwy drugiego zespołu seniorów w rozgrywkach Krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

Powrót jasielskich zawodników z wypożyczeń do okolicznych klubów (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Najwięcej z rozwiązania „dwójki” skorzystała w przerwie zimowej drużyna Ostoi Kołaczyce, zwana humorystycznie „Czarni II Jasło”, z uwagi na ilość występujących tam jasielskich graczy: Daniel Bartuś, Artur Żuraw, Arkadiusz Dubiel, Karol Ochwat. Do LKS Czeluśnica przed rundą wiosenną powędrowali Marcin Koś i Mateusz Kukowski, a w Nafcie Jedlicze wylądował Jarosław Muzyka. Pod skrzydłami Zdzisława Żmigrodzkiego w Skołyszynie znaleźli się Łukasz Bieniasz oraz Jacek Kaszycki. Mimo kilku bardzo dobrych występów ligowych Michała Kmiecika, jego dotychczasowy zespół Wisłoka N. Żmigród pożegnała się z „okręgówką”. Podobny los spotkał Strzelca Frysztak, gdzie występował Karol Matysik. Ikona jasielskiego klubu Paweł Kasprzyk powraca z wypożyczenia do OKSu Sobniów, zaś Wojciech Gustek z Liwocza Brzyska.

Kto zdecyduje się odejść, a kto podejmie rękawicę i będzie walczył o miejsce w składzie drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Hapa, okaże się już niebawem, podczas okresu przygotowawczego.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zy\
zy\
2024 lat temu

patrzcie na huragan zarzecze !!

Kołek
Kołek
2024 lat temu

Huragan

elo
elo
2024 lat temu

a Huragan Zarzecze?

GK
GK
2024 lat temu

Artykuł jest o naszych zawodnikach którzy wracają z wypożyczenia, a z tego co wiadomo to Zarzecze przeprowadziło transfery definitywne, do tego co widać chłopaki mają ambicje co przekłada się na wyniki. Wogóle jeden z lepiej zarządzanych klubów w naszej okolicy więc zarząd ze Śniadeckich może wybrać się na korepetycje do Zarzecza. Przy okazji gratulacje dla trenera Jachyma – dalszych sukcesów !!!

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x