r e k l a m a
Sport

Prezes Przełomu Besko: Jest nam wstyd

Incydent, bandyckie zachowanie, chamstwo, to tylko niektóre komentarze do tego, czego dopuścił się Artur Borkowski, bramkarz Przełomu Besko, który w meczu z Czarnymi Jasło uderzył sędziego liniowego Dariusza Wierdaka. Po tym incydencie sędzia główny przerwał spotkanie.

fot. Przełom Besko

Równie zdecydowanie mówi o tym co zrobił Borkowski prezes Przełomu Besko Adam Białas.

To był wybryk chuligański a nie normalne zachowanie bramkarza. Różne są sytuacje, bo można coś do sędziego powiedzieć, ale w normalnej formie a nie używając wyzwisk, nie mówiąc już o uderzeniu, czy pchnięciu sędziego, obojętnie jakbyśmy to nazwali. Jest nam po prostu wstyd  – mówi nam Adam Białas.

Prezes podkreśla też, że zachowanie Borkowskiego było nie fair w stosunku do reszty zawodników.

Artur Borkowski, przez pewien czas grał w zespole Czarnych Jasło, postanowiliśmy więc zapytać co o byłym zawodniku sądzą władze jasielskiego klubu.

Z reguły jest tak, że bramkarze zawsze trochę inaczej się zachowują, trochę inny charakter mają niż piłkarze z „pola”. Artur również był takim impulsywnym zawodnikiem, ale gdy grał u nas, do takich zachowań nigdy nie dochodziło – mówił nam dziś Marcin Węgrzyn, prezes Czarnych Jasło.

fot. Przełom Besko

Decyzję w sprawie ukarania bramkarza z Beska podejmie Wydział Dyscypliny OZPN Krosno. Kary względem zawodników w podobnych przypadkach są rygorystyczne. Wybryk jakiego dopuścił się Borkowski może grozić najwyższą karą.

Nawet dożywotnia dyskwalifikacja zawodnika, wykluczenie zawodnika ze struktur PZPN – mówi nam prezes Węgrzyn.

Nie wiadomo jeszcze jaką decyzję podejmie Wydział w sprawie wyniku spotkania.

Z tego co się orientuję, to w takich sytuacjach zostaje utrzymany wynik dla drużyny przeciwnej, czyli w tym przypadku naszej i myślę, że będzie to utrzymanie wyniku z boiska. Ale to ostatecznie jeszcze nie wiadomo, czy będzie to 4:1 czy 3:0 – tłumaczy Węgrzyn.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
...
...
2024 lat temu

Adam Borkowski, przez pewien czas grał w zespole Czarnych Jasło,
Adam? xd

arbiter
arbiter
2024 lat temu

I nie Dariusza tylko Dawida W.

Besko Forever!
Besko Forever!
2024 lat temu

Wybryk?Powiedział co chciał i koniec.Sędzia był z Krosna ,a z tego co wiemy Krosno jest bardziej za Jasłem niż za Beskiem, sędzia był opłacony ,a to można wywnioskować po tym ,że nie uznał spalonego a to przecież był ewidentny spalony….3 Zawodników z Czarniaków było za plecami obrony Beska ,a jak wiemy sędzia powinien był odgwizdać kiedy piłka była podawana ,ponieważ mogła ona zostać potem podana do jednego z tych 3 zawodników…No Koment!!

Do Besko Forever!
Do Besko Forever!
2024 lat temu

Człowieku ty chyba nie wiesz co piszesz, albo się z kimś na łby pozamieniałeś. Po co niby Czarni mają opłacać sędziów, jak wszystkich w tej buraczance biją na głowę o czym świadczą wyniki osiągane przez nich. Pewnie na wiosnę będziecie się bali do Jasła przyjechać, żeby nie dostać w plecy 9 albo więcej. I pewnie wtedy znowu odezwiesz się i powiesz, że sędzia był opłacony albo coś podobnego. Zamiast wygadywać takie brednie to lepiej weźcie się za treningi to nie będziecie zwalać na sędziów.

Besko Forever
Besko Forever
2024 lat temu

Szczerze ?Nie obchodzi mnie to…Wiedziałem że Jasło wygra 1:0 no może 2:0 ,bo i może jest to lepsza drużyna ,ale wykorzystywaliście każdy błąd sędziego ,za co potem musiał zapłacić:)
Brawo Artur!!
I przy okazji poczekajmy aż dojdziecie do 3 ligi i zmierzycie się z KKS-em ,ciekawe zy będzie wam tak do śmiechu i kto wróci z 9 golami w plecy?

dżingis han
dżingis han
2024 lat temu

Z tzw. KKS-em mierzymy się już od 2 lat w Pucharze Polski i jakoś nijak nam do płaczu, a do śmiech no nie powiem , nie powiem, owszem :D:D

Never!
Never!
2024 lat temu

Wasz marny klub w tamtym roku spadł z 4 ligi…
Za co?Wiecie chyba sami!Buhahahahaha!

kibic Skołyszyna
kibic Skołyszyna
2024 lat temu

Zemściło się to za odebranie punktu Skołysznowi..Busko na siłe chce zdobywać punkty. Widac to po ich występach.

kibic Skołyszyna
kibic Skołyszyna
2024 lat temu

A jak sędziowali w meczu ze Skołyszynem,oczywiście widzieli faule tylko ze strony Skołyszyna. Sędziowie byli z Krosna,niewierze ,myśleć ze przekupieni byli ..może BESKO na wszystko stać..jak to się mówi …po trupach do celu………

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x