r e k l a m a
Sport

„Puchar Smoka 2010” w Nowym Żmigrodzie

Ostatnie zawody z cyklu GP o Puchar Smoka odbyły się wczoraj w Nowym Żmigrodzie.  Na linii startu w Nowym Żmigrodzie stanęło ponad stu zawodników. Wśród nich byli mieszkańcy z całego województwa podkarpackiego. Trasa prowadziła urokliwymi zakątkami Nowego Żmigrodu.

Cykl rowerowych zawodów o „Puchar Smoka” jest organizowany od dwunastu lat przez Gminny Ośrodek Kultury w Nowym Żmigrodzie. Do tej pory zawody obywały się w Kątach, Osieku Jasielskim, Foluszu, Lężynach.

Podsumowanie tegorocznego cyklu nastąpiło w czasie zawodów w Nowym Żmigrodzie.

Tegoroczna edycja Pucharu Smoka spodobała mi się najbardziej ze wszystkich poprzednich edycji. Wspaniała atmosfera dla dużych i małych. Organizacja tej imprezy stoi na najwyższym poziomie, wspaniale oznaczone trasy i trudność dobrana do zawodnika – chwali Michał Nowakowski, zawodnik Jasielskiego Stowarzyszenia Cyklistów.

Szczegółowe wyniki, terminarze i klasyfikację generalną można znaleźć na stronie organizatora www.gok-nz.prv.pl w zakładce „Puchar Smoka”.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ozzy
ozzy
2024 lat temu

Jeszcze w jednym zdaniu na wstępie brakuje "Nowym Żmigrodzie" i Pan Janas pobiłby sam siebie z liczbą powtórzeń w streszczeniu artykułu 🙂

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x