Remis w Przemyślu – świetna defensywa Czarnych!

Mecz zaczął się po myśli Czarnych. Już w 7 minucie świetną okazję do objęcia prowadzenia miał Dariusz Bernacki, który mocnym strzałem starał się zaskoczyć bramkarza Polonii. W 18 minucie po indywidualnej akcji Tomasza Dziobka Czarni objęli prowadzenie.

Gol dla jaślan podziałał na Polonię jak kubeł zimnej wody. Zaczęli atakować naszą bramkę ale dobra gra stoperów oraz skuteczne interwencje Wiktora Cyrana sprawiły, że do przerwy Polonia przegrywała 0:1.

Po przerwie, na murawie pojawili się młodzi zawodnicy Polonii. Szybka kombinacyjna gra i  ataki zagrażały naszej bramce. Dzięki dzielnej postawie jaślan i świetnej grze w obronie wynik nie zmieniał się.

Dopiero w 75 minucie Mateusz Wanat zdobył wyrównującą bramkę. Po wrzutce w pole karne piłka odbiła się od wewnętrznej części słupka i wpadła do bramki Cyrana.

Od tego momentu zawodnicy Polonii zdwoili ataki ale już do końca spotkania wynik się nie zmienił.

Polonia kończyła mecz w dziesiątkę po tym jak drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartką został ukarany Paweł Załoga.

Polonia – Holted Przemyśl – Gamrat Czarni Jasło 1:1

Składy obu drużyn:

POLONIA: Szramowiat – M. Kubas (46. Kazek), Jurkowski, Załoga, Strzałkowski – Harłacz (61. Kot), Jabłoński (46. Wanat), W. Jaroch, Gwóźdź – Bańka (75. Chlastawa), Gosa.

CZARNI: Cyran – Krajewski, Bernacki, Dziobek, Sypień – Gazda, Grzesiak, Ocipka (80. Kukowski), Halz – Dedo (90. Majewski), Żuraw (61. Tłuściak).