Remis z III ligowym Partyzantem (foto)

Przygotowania do rundy wiosennej idą pełną parą. Rozgrywki stratują już 19 lutego. Jaślanie rozgrywają już ostatnie spotkania kontrolne. W rozegranym dzisiaj spotkaniu Jaślanie zremisowali 2:2 z III ligowym Partyzantem Targowiska.

Pierwsza połowa była lepsza dla rywali, którzy szybko wyszli na przewagę. Bramki dla Patryzanta dwukrotnie strzelał Zarzyka. Jaślanie podnieśli się w drugiej połowie i po bramkach Majewskiego i Warzochy doprowadzili do remisu. W końcowych minutach spokania Jaślanie mieli kilka akcji strzeleckich, jednak nie udało się ich zamienić na bramki.

Partyzant: Krawczyk (46′ Michalak) – Ginalski (70′ Sokół), Konrad, Zych (46′ Remut), Łach (46′ Matsko) – Łanucha, Fryc, Wierdak, Kozub, Łaciok (46′ Płonka) – Zarzyka (46′ Borowczyk).

Czarni: Korczykowski – Munia, Bernacki, Maczuga, Grzesiak – Majewski, Pokrywka, Warzocha, Brągiel – Złotek, testowany zawodnik. Po przerwie na boisku pojawił się Warchoł.