SportWażne wydarzenia

Rusza III Plebiscyt Podkarpackiego Trójmiasta 2011

W ramach współpracy miast Jasła, Krosna i  Sanoka oraz wspólnie z Tygodnikiem Regionalnym „Nowe Podkarpacie”, „Tygodnikiem Sanockim” i „Obiektywem Jasielskim” organizowany jest III Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Podkarpackiego Trójmiasta 2011 roku.

Rusza III Plebiscyt Podkarpackiego Trójmiasta 2011

Celem plebiscytu jest wyłonienie 10 sportowców i trzech trenerów, najpopularniejszych na terenie „Podkarpackiego Trójmiasta” – Jasła, Krosna i Sanoka. Wyłonienie najpopularniejszych sportowców i trenerów odbędzie się w formie głosowania z listy kandydatów opublikowanych na łamach Tygodnika Regionalnego „Nowe Podkarpacie”, „Tygodnika Sanockiego” i „Obiektywu Jasielskiego”. Głosowanie przeprowadzone zostanie za pomocą kuponów drukowanych w gazetach oraz SMS-ów.

Kandydatów do plebiscytu mogą zgłaszać kluby sportowe i stowarzyszenia mające siedzibę na terenie miast „Podkarpackiego Trójmiasta”. Klub sportowy (stowarzyszenie) może zgłosić z jednej sekcji sportowej maksymalnie trzech zawodników (którzy z dniem 1 stycznia br. mieli ukończone 15 lat) i jednego trenera.

Zapraszamy do wzięcia udziału w plebiscycie i zgłoszenia swoich kandydatów. Zgłoszenie powinno zawierać:

1)     krótką charakterystykę kandydata, datę urodzenia oraz jego zgodę na kandydowanie,
2)     zdjęcie (wraz ze zgodą na jego publikowanie w związku z promocją imprezy),
3)     adres zamieszkania  kandydata i telefon kontaktowy (do wiadomości organizatora).

Ostateczny termin zgłoszeń upływa 5 grudnia br. o godz. 15.00.

Zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Miasta w Jaśle (II piętro pok.217). Dodatkowych informacji w powyższej sprawie można uzyskać u Jerzego Rausa – Inspektora ds. Sportu i Turystyki (tel. 13 448 63 49).

Patronat nad plebiscytem objęli m.in.: TVP Rzeszów, Polskie Radio Rzeszów, Tygodnik Regionalny „Nowe Podkarpacie”, Telewizja „Obiektyw”, „Tygodnik Sanocki”  i „Obiektyw Jasielski”.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CZARNI JASŁO
CZARNI JASŁO
2023 lat temu

Sport w Jaśle w porównaniu z Krosnem i Sanokiem jest w stanie agonalnym wiec może lepiej skoncentrować sie na tych 2 miastach.W Jaśle nie dzieje się praktycznie NIC.

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x