Siatkarze bliżej awansu. Dziś mecz z Resovią

Podopieczni Marcina Cioska zwyciężyli 3:0 nad drużyną MKPS Stal Mielec. To zwycięstwo przybliżyło zawodników MKS-u do awansu do II ligi.

Jaślanie przez cały mecz tworzyli zgrane akcje, dzięki którym zdobywali punkty. Spotkanie jednak nie stało na najwyższym poziomie.

Już na początku pierwszego seta zawodnicy MKS-u pokazali mielczanom, kto będzie rozdawał karty w tym spotkaniu. Dobre akcje i skuteczna gra bloku dały efekty.

Drugi set równie dobry w wykonaniu jaślan. W szeregach rywali zabrakło zgrania, a mnożące się błędy zadecydowały o zwycięstwie jaślan w tej odsłonie.

Trzecia partia gry  okazała się dopełnieniem formalności i jaślanie po niezbyt pięknym meczu wygrali 3:0

Jestem bardzo zadowolony z gry moich podopiecznych. W dzisiejszym meczu dałem możliwość gry każdemu z zawodników, dzięki czemu każdy mógł dołożyć swoją cegiełkę do tego ważnego zwycięstwa – mówi Marcin Ciosek, trener zawodników MKS MOSIR Jasło.

Radości nie kryją też zawodnicy MKS-u

Jestem zadowolony z mojej gry, jak i mojego zespołu, tworzyliśmy zgrane akcje – mówi Patryk Łaba – mam cichą nadzieję, że jutro z Resovią zwyciężymy – dodaje.

Zawodnicy MKS MOSiR – Gamrat Jasło, w dniu dzisiejszym spotkają się z drużyną AKS Resovii II Rzeszów.