Sport

Siatkarze MKS „MOSiR-Gamrat” przełamali złą passę

To miał być jeden z trudniejszych meczów jakie przyszło rozgrywać naszym siatkarzom. Jaślanom nigdy bowiem nie udało się wygrać z zespołem Czarni Oleszyce. Tym bardziej wydawało się to trudne, że MKS grał na boisku rywali w dość okrojonym składzie (kilku zawodników zmaga się z kontuzjami). Po pierwszym gwizdku sędziego okazało się jednak, że nie taki diabeł straszny.

Pierwszy set zaczął się obiecująco, gra bez kompleksów naszych siatkarzy zaowocowała wygraną do 22. Druga odsłona pokazała, że jaślanie są w stanie psychicznie udźwignąć trudy spotkania. Skupienie i determinacja zaowocowały w emocjonującej końcówce i nasi wygrywali tego seta 28:26

Trzeci set pokazał, że Oleszyce nie są w stanie podołać trudom spotkania. Jaślanie gładko wygrali tego seta do 13 a cały mecz 3:0

OPEN Czarni  – MOSiR Jasło – 0:3 (23-25, 26-28, 13-25)