Piłka nożnaSport

Spotkanie zarządu klubu JKS Czarni 1910 Jasło z nowym Burmistrzem Jasła

W dniu wczorajszym w budynku Urzędu Miasta doszło do spotkania władz klubu z nowo wybranym Burmistrzem miasta Jasła – Ryszardem Pabianem.

Spotkanie zarządu klubu JKS Czarni 1910 Jasło z nowym Burmistrzem Jasła

Klub reprezentowali panowie Piotr Samborski oraz Piotr Kowalski. Klub wspierali również swoją obecnością Jerzy Żygłowicz i Marek Dyląg. Obecni byli również: Przewodniczący Rady Miejskiej- Henryk Rak, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej- Urszula Czyżowicz, Sekretarz Miasta- Paweł Rzońca oraz oraz Radni Robert Hap i Jerzy Węgrzyn.

Tematem wczorajszego spotkania było przedstawienie zebranym sytuacji klubu pod kątem finansowym oraz aspektem czysto sportowym. Rozmawiano także o sytuacji bieżącej oraz kierunkach rozwoju Naszego klubu w przyszłości. Zebrane osoby przedstawiały różne pomysły mające na celu polepszenie wizerunku klubu, możliwościach poprawy sytuacji finansowej oraz zwiększeniu liczby osób chcących działać na rzecz klubu.

Wszystkie zebrane osoby jednogłośnie ustaliły, że klub JKS Czarni Jasło jest marką rozpoznawalna nie tylko na Podkarpaciu, ale i w całym kraju i nie można pozwolić na jego upadek. Zarząd na najbliższe miesiące zadeklarował dalszą społeczną pracę na rzecz klubu JKS Czarni Jasło natomiast pan Burmistrz Ryszard Pabian i państwo Radni zadeklarowali rożnego rodzaju pomoc na rzecz klubu.

Było to pierwsze z cyklu spotkań mających na celu przywrócenie Naszemu klubowi stabilizacji finansowej jak i poprawy wyników sportowych osiąganych przez zawodników wszystkich drużyn reprezentujących Nasz klub.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x