Strzelanina we Frysztaku

Aż dziewięć goli padło w spotkaniu Strzelec Frysztak – Czarni Jasło. Lepsi w strzelaniu „do celu” okazali się piłkarze z Jasła, którzy pokonali gospodarzy 7:2.

Kanonada Czarnych rozpoczęła się w 15 minucie, kiedy gola z rzutu karnego zdobył  Warzocha. Wynik w 33 minucie podwyższył Żuraw, a tuż przed przerwą trzeciego gola zdobył Szalony.

Na drugą połowę piłkarze Czarnych wyszli uspokojeni bardzo dobrym rezultatem pierwszych 45 min. Kiedy Czarni podbudowani wynikiem składniej i z większym polotem konstruowali akcje ofensywne, Strzelec wyraźnie opadał z sił. Na konsekwencje nie trzeba było długo czekać.

W 49 minucie na listę strzelców wpisuje się kolejny zawodnik z Jasła – Grzesiak, który podwyższa na 5:0. Chwilę później gola dla drużyny z Frysztaka zdobywa strzałem z dystansu Jamróg. Odpowiedź Czarnych była niemal natychmiastowa i w 60 minucie Dubiel pokonuje bramkarza gospodarzy.

Później jeszcze do bramki trafiali Warchoł (62’) i Majewski (80’). Wynik spotkania ustalił Myśliwiec, zdobywając drugiego gola dla gospodarzy. Strzelec Frysztak – Czarni Jasło 2:7