r e k l a m a
Sport

Tarnovia Tarnów zwycięzcą Andrzejkowego Turnieju Piłki Nożnej (foto)

Zespół Tarnovii Tarnów został zwycięzcą Andrzejkowego Turnieju Piłki Nożnej chłopców rocznika 1999 o Puchar wicestarosty jasielskiego Witolda Lechowskiego.  Miejscem zmagań młodych piłkarzy była hala Gimnazjum Nr 1 w Jaśle.

W turnieju wzięło udział 10 drużyn (Tarnovia Tarnów I, II, Unia Tarnów I, II, Glinik Gorlice, Igloopol Dębica, Wisłoka Dębica, Start Wola Mielecka, Czarni Jasło I, II.) w tym dwa zespoły Czarnych Jasło, które odpowiednio zajęły II  i VI miejsce.

Zwyciężyła drużyna Tarnovii II Tarnów, która w finale pokonała nasz zespół Czarni I Jasło 3:2.

Trzecie miejsce zajął Glinik Gorlice po zwycięstwie nad Tarnovią I Tarnów 1-0.


Podczas turnieju prowadzona była klasyfikacja indywidualna. Najlepszym bramkarzem został wybrany zawodnik Czarnych Patryk Szostak, najlepszym zawodnikiem okazał sięPatryk Skrzypciak z Glinika Gorlice, a królem strzelców Patryk Zygmunt z Igloopolu Dębica.

KK
Jaslonet.pl

– – –
Fotorelacja:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
piękny
piękny
2024 lat temu

chłopaki z Tarnowa Tarnovi pomimo,iż grali bez rezerwowych / tylko po jednym w każdej drużynie/stanęli na wysokości zadania.Szkoła nr 18 z Tarnowa może być dumna ze swoich zwyciężców.To co się dziąło wśród rodziców z Tarnowa gdy Filip Tryba w ostatnie minucie strzelił gola na 3;2 przerastało Chorzów.Tarnowie możesz być dumny.:bigrazz:

piękny
piękny
2024 lat temu

piękny finał może powstydzić się kadra tyle było emocji i ten piękny gol Filipa Tryby na 3;2 w ostatniej minucie ,strzał zza połowy pod samą poprzekę i jęk radości.Taarrnnóóww.

piękny
piękny
2024 lat temu

super turniej Jasło OK

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x