Sport

Trwa turniej w siatkówce dziewcząt i piłce nożnej chłopców (foto)

W Gimnazjum nr 1 i na boisku „Orlik 2012” przy Młodzieżowym Domu Kultury od wczoraj trwał XI Międzynarodowy Turniej Jasło 2010. Rozgrywany od 10 lat turniej corocznie odbywał się w miesiącu czerwcu, jednak ze względu na powódź, która nawiedziła nasze miasto rozgrywany jest on właśnie w tym terminie. Zmagania potrwają do niedzieli.

Międzynarodowy Turniej Jasło 2010

W zawodach siatkarskich udział biorą Dziewczęta rocznika 1995 i młodsze, które rywalizują z zespołami takimi jak: CSS Blaj (Rumunia), MÓRICZISKOLA Nyíregyháza (Węgry), SSKS „SPARTA” Sambor (Ukraina), ZŠ Mlýnská Stropkov (Słowacja), PVL „OLIMP” Praga (Czechy), UKS GIMNAZJUM Dębowiec. Mecze rozgrywane są systemem „każdy z każdym”, jednocześnie na 3 boiskach, w sali Gimnazjum nr 1 w Jaśle ul. Czackiego 2

Z kolei w VI Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców udział bierze rocznik 1999 pod wodzą Damiana Kardasia. Młodzi adepci piłki nożnej rywalizują z takimi zespołami jak Aoguan Sport Club (Chiny), SSKS „SPARTA” Sambor (Ukraina), TESLA Stropkov (Słowacja), LPS Satu Mare (Rumunia), IGLOOPOL Dębica.

Zakończenie, rozdanie pucharów, medali, dyplomów i nagród XI Miedzynarodowego Turnieju JASŁO 2010’ odbedzie się w dniu 14.11.2010 (niedziela) o godzinie 16:00.

Organizatorem turnieju są: Urząd Miasta Jasła, UKS „MOSiR” Jasło i JKS CZARNI „GAMRAT” Jasło.

Zobacz fotorelację z tego turnieju naszego fotoreportera.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Drago
Drago
2024 lat temu

Fajny turniej, ważne, że jest kontynuowany 😀

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x