r e k l a m a
Sport

Trzecie miejsce w turnieju orlików 1999 – Zina Cup

Trzecie miejsce w turnieju orlików rocznika 1999 Zina Cup zajęli podopieczni Damiana Kardasia. Spotkania turniejowe rozgrywane były na boiskach w Pustynach.

Czarni Jasło ’99 weszli w szranki z sześcioma zespołami. W pierwszym spotkaniu Czarni Jasło spotkali się z Iglopolem, spotkanie wygrali Dębiczanie (0:2). W kolejnym meczu po bramce Surego bezpośrednio z rzutu rożnego pokonali AKP 21 Kraków. Trzecie spotkanie Czarni rozegrali ze Startem Wolą Mielecką, gdy to po dwóch bramach Gabryela i bramce Surego zwyciężyli (3:0).

W czwartym spotkaniu otworzył się worek z bramkami. Gospodarze turnieju ulegli Czarnym aż 8:0. Do bramki czterokrotnie trafiał Juszczyk i po razie Gabryel, Stelmach, Pikuła i Matysik. W ostatnim spotkanmiu Jaślanie ulegli Sandecji Nowy Sącz 1:3, bramkę dla Jaślan zdobył Juszczyk.

Organizatorzy przyznali również wyróżnienia indywidualne dla zawodników. Tytuł króla strzeców przyznano dla Olka Drobota (Igloopol Dębica). Najlepszym bramkarzem okazał się Patryk Szostak (Czarni Jasło). Tytuł najlepszego zawodnika otrzymał Kamil Jarosz (Sandecja Nowy Sącz).

Klasyfikacja końcowa:
1. Iglopol Debica
2. Sandecja Nowy Sącz
3. Czarni Jaslo
4. Akademia Pilkarska 21 Krakow
5. Start Wola Mielecka
6. Mulks Pustynia

Skład Czarnych Jasło: Patryk Szostak, Piotr Sury, Jakub Kołodziej, Daniel Szczepanik, Dominik Pikuła, Jakub Stelmach, Adam Juszczyk, Jan Łętkowski, Dawid Czyżowicz, Michał Gabryel, Patrick Matysik

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
brattt
brattt
2024 lat temu

EXtra chłopaki..!!!!!!

BleBle
BleBle
2024 lat temu

Wyprzedzili Start Wola Mielecka i Mulks Pustynia. No No ale FIRMY

klon
klon
2024 lat temu

ten trener to ich ….

polonia to my
polonia to my
2024 lat temu

Extra dresik patryk szostak masz niesamowity talent, jak będziesz dalej się rozwijał to trafisz do Polonii Bytom i dostaniesz dresik, ale już nie taki przymaławy 🙂

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x