Trzy punkty w Lesku. Brutalna gra gospodarzy

Kolejne trzy punkty po dzisiejszym spotkaniu trafiły na konto Czarnych 1910 Jasło, którzy pokonali Sanovie Lesko 0:3. Spotkanie odbyło się w ramach zaległej XIX serii spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej.

Pierwsza, i jedyna w pierwszej połowie bramka dla Jaślan padła w trzydziestej minucie po strzale Brągla (0:1), było to już drugie trafienie młodziutkiego zawodnika Czarnych.

Po przerwie trener Jerzy Daniło do gry wprowadza Żurawa, który zmienia Majewskiego. Dziesięć minut później Żuraw zdobywa bramkę pokonując w pięknym stylu Krajewskiego (0:2). W 66′ Szalonego zastępuje Warchoł.

Obie drużyny ciągle atakują, jednak żadna nie potrafi przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. W 75′ z boiska schodzi Warzocha, w jego miejsce wchodzi Kukowski, który pięć minut później ustala wynik spotkania na 0:3.

Agresywną grę pokazali zawodnicy z Leska, czego konsekwencją było kilka brutalnych fauli na „Czarnych”.

Sędzią głównym spotkania był Żurawski, na liniach pomagali mu Wierdak i Kuszaj.

Gamrat Czarni 1910 Jasło wystąpili w składzie:

Gamrat/Czarni: Kwiek – Żuławski, Bernacki, Pokrywka, Grzesiak, Skała, Warzocha (75’Kukowski), Brągiel, Szalony (65’Warchoł), Majewski(46’Żuraw).

Czarnym do końca sezonu pozostało rozegrać jeszcze trzy spotkania, dwa wyjazdowe i jedno przed własną publicznością.

Jak w ostatnim wywiadze pomeczowym portalowi Jaslonet.pl powiedział trener Jerzy Daniło.

Awansu do IV Ligi juz nikt nie zdoła nam odebrać. W chwili obecnej na swoim koncie mamy dwadzieścia punktów przewagi nad drugim w tabeli Orłem Pustyny – mówił Daniło.