r e k l a m a
Sport

Trzy punkty w Skołyszynie (foto)

Kolejne trzy punkty na swoim koncie zanotowali podopieczni Jerzego Daniły, po zwycięstwie nad LKS Skołyszyn 2:0.

Spotkanie w pierwotnym terminie miało zostać rozegrane 16 maja, ale z powodu złych warunków atmosferycznych, mecz nie doszedł do skutku.

Pierwsza bramka padła w dziewiętnastej minucie po mocnym strzale Pokrywki. Trzynaście minut później Mirek, oddając mocny strzał z główki pokonał golkipera gospodarzy podwyższając wynik na 2:0.

W drugiej połowie Pokrywka miał szansę podwyższyć wynik na 3:0, lecz nie zdołał zamienić rzutu karnego na bramkę.

Słabą skuteczność pokazali w dzisiejszym spotkaniu napastnicy Czarnych, którzy nie potrafili wypracować sobie dogodnej okazji do zdobycia kolejnej bramki.

Bardzo dobra pierwsza połowa, graliśmy szybkie piłki, dzięki czemu już w trzydziestej drugiej minucie prowadziliśmy 0:2. Nic nie wskazywało, że po przerwie będzie inaczej, jednak po przerwie gra straciła swój polot. Jednak kolejne trzy punkty na naszym koncie, co cieszy. – relacjonuje portalowi Jaslonet.pl, Jerzy Daniło, trener JKS Czarni Jasło 1910.

Spotkanie sędziowali: Żurawski,  Jagieła, Bolanowski.