Sport

Turnieje Halowe Piłki Nożnej „Zima 2009”

Powoli rozpoczynają się przygotowania grup młodzieżowych do rozgrywek wiosennych. W trakcie zimy nasze zespoły wezmą udział w 22 turniejach halowych, rozgrywanych na terenie południowej Polski. Juniorzy młodsi „b” jako pierwsi rozpoczęli udział w zawodach zimowych, które najpierw odbyły się w Tarnowie z okazji 80-lecia tarnowskiej Unii. Ostatnio wystąpili w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Wiesława Spiegla w Nowym Sączu, gdzie również odbył się „Grand Prix – Dunajec 2008”, na którym z dobrej strony zaprezentowali się trampkarze młodsi.

Najchętniej obsadzanym turniejem przez nasze drużyny (6 roczników) jest Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej w Rzeszowie „Orły Cup”. W stolicy Podkarpacia odbędzie się także III Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Andrzeja Standio, organizowany przez klub Stali dla roczników 96′ i 98′. Do Rudy Śląskiej wyjadą zwycięzcy „Remes Cup”, którzy wezmą udział w Pucharze Prezesa Górniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Nasz Dom”. Na przełomie stycznia i lutego będzie miał miejsce cykl Halowych Turniejów Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OZPN Krosno, rozgrywanych m.in w Krośnie, Jaśle, Jedliczu czy Lesku. W Halowym Turnieju Piłki Nożnej o „Czarną Jaskółkę” (Tarnów) powalczą natomiast juniorzy starsi i trampkarze młodsi.

Nie można zapomnieć o zawodach organizowanych przez nasz klub, czyli Międzynarodowy Turniej Halowy Piłki Nożnej „Czarni Winter Cup 2009”. Okres zimowy zakończą: VI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej rocznika 1993′ w Jedliczu, oraz Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej „Gorlice 2009” dla najmłodszych.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x