Sport

W Czarnych Jasło pełna determinacja

Czarni będą walczyć o IV ligę zarówno na boisku jak i poza murawą. Władze klubu skierowały wniosek odwoławczy od decyzji Komisji Gier do Komisji Odwoławczej, a przy tym wzmacniają zespół nowymi zawodnikami.

Poparcie dla argumentów władz Czarnych, co do walkoweru w meczu z Kolbuszowianką Kolbuszowa udzielił jaślanom Rzecznik Prawa Związkowego. Ten wystosował pismo do Komisji Odwoławczej, w którym zwrócił się z prośbą o ponowne rozpatrzenie sprawy.

Przypomnijmy, poprzedni wniosek został odrzucony przez Komisję z przyczyn formalnych, gdyż brakowało podpisu i dlatego nie był on w ogóle rozpatrywany. Co więcej, rzecznik twierdzi, iż należy wyjaśnić wszystkie niejasności wokół meczu, tym bardziej, że bezspornie uznaje się winę Kolbuszowianki, której zawodnik bezprawnie zagrał w końcówce meczu.

Decyzja w tej sprawie zapadnie prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu.

Butryn staje okoniem

Od początku sprawy przeciwny jaślanom jest szef Wydziału Gier – Tadeusz Butryn, który, uważa, że obecny stan rzeczy nie powinien ulegać zmianie. Jego zdaniem winno się utrzymać wynik z boiska a Kolbuszowianka powinna zostać ukarana odjęciem sześciu punktów w nowym sezonie. Butryn argumentuje, że ewentualne zamieszanie i zmiana decyzji w sprawie Czarnych doprowadzi do kłopotliwych zmian w terminarzu rozgrywek.

Nowe nabytki Czarnych

Prócz walki o utrzymanie w IV lidze, zespół Czarnych przygotowuje się do nowego sezonu i już zainwestował w nowych graczy. Dziś do drużyny dołączyli Robert Szalony (napastnik Kolbuszowianki) i Tomasz Warzocha (pomocnik Pogoni Leżajsk), a wcześniej wrócił Łukasz Pytlowany (pomocnik Strzelca Frysztak).

Nad dołączeniem do drużyny zastanawia się Mirosław Kalita (rozgrywający Wisłoki Dębica).

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Normalność!!!Kibic Czarnych.cccp Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kibic Czarnych.
Gość
Kibic Czarnych.

Jak sobie Butryn naważył tego piwa to niech teraz je wypije.Czarni IV liga!!!!!!!!!!!!!!!!1

cccp
Gość
cccp

Co to za utrzymanie wstyd na całą okolicę. To jest tkzw. Lament Duszy Konającej. A tacy zawodnicy sprowadzani już byli swego czasu do Jasła, i co z tego wyszło? nic.

Kibic Czarnych.
Gość
Kibic Czarnych.

Tamci byli sprzedawczykami.Mam nadzieje że Ci nie będą.

Normalność!!!
Gość
Normalność!!!

Już się zaczyna lament, Jasło to takie kurewskie miasto ze nigdy nikomu nic nie pasuje!. Dlaczego zawsze muszą być krytycy wszystkich i wszystkiego ???. Nie było wzmocnień źle że nic nie robią że nie ma kto grać kto rozgrywać kto bramek strzelać. Udało się pozyskać zawodnika który w poprzednim roku został v-ce królem IV ligi i to daje gwarancje że dzięki jego bramkom kila meczy (mam nadzieje że dużo) wygramy. Również jest świetny zawodnik na środek więc o co HALO??? Jest to czego nam brakowało. A teraz będzie już tylko lepiej.

Close
X